![poliot1](https://svitom.info/wp-content/uploads/2023/10/poliot1.jpg)
Угорський лоукостер Wizz Air відкриє сім додаткових рейсів зі Львова у літній сезон. Про це повідомили на сторінці львівського аеропорту у Facebook.
![poliot](https://svitom.info/wp-content/uploads/2023/10/poliot.jpg)
Кількість рейсів збільшать на напрямках: Братислава – з 2 до 3, Гданськ – з 2 до 4, Берлін – з 2 до 4 та Вроцлав – з 3 до 5. Загалом Wizz Air виконуватиме 30 рейсів на тиждень з та до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького за десятьма напрямками. Нагадаємо, 3 березня авіаперевізник почне літати зі Львова до столиці Данії – Копенгагена. Квитки можна придбати на сайті авіаперевізника.