Весняні подорожі Західною Україною

В повітрі вже відчувається запах весни, повітря теплішає і дні стають більшими, що спонукає складати нові плани для мандрівки і нові маршрути.

Крім великих міст в Україні є багато селищ, маленьких містечок, які не поступаються красою та визначними пам’ятками. Ось кілька місць, які особливо красиві весною.

Цвітіння сакури в Ужгороді

uzhgorodsakura

Місцеві жителі визнають, що місто особливо красиве весною в кінці квітня в період цвітіння сакури. Все місто покривається ніжно-рожевим кольором. І до речі, це одне з небагатьох міст в якому це дерево прижилося і радує мешканців і гостей. Крім цього, в місті організовують «Сакура-фест» і фестиваль «Сонячний напій».

uzhgorodsakura1

Цвіт нарцисів на Закарпатті

dolynanartsyszakarpattia

Недалеко від Хуста на Закарпатті в урочищі Кіреші можна побачити надзвичайно красиву поляну з цвітінням нарцисів. Унікальність місця в тому, що це є один з найбільших масивів в світі, своєрідний природний заповідник нарцисів.

Джуринський водоспад у Тернопільській області

djurynskyivodospad

Червоний колір землі і такий відтінок скель є головною родзинкою водопаду, а крім того тут розміщені дві величезні вежі, які залишилися від величезного замку сімнадцятого століття. Водоспад вважається найвищим в Україні. Крім того, любителі екстріму зможуть здійснити одноденний сплав по Дністру з села Устечко до міста Заліщики на катамаранах.

Дністровський каньйон на межі 4 областей

dnistrovskyikanjon

Дністровський каньйон знаходиться на межі Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей і є одним із найбільших у Європі. Він також визнаний одним із 7 природних чудес України. Тут є багато секретних місць, де можна помилуватися красою природи.

Заліщики в Тернопільської області

zalishchyky

Саме сюди варто поїхати за красивими краєвидами. Тільки тут, найбільш красиві краєвиди розміщені по периметру в самому місті, який створює ніби півострів. Курортного значення цьому містечку надає не тільки навколишня природа, а й середземноморський клімат, який створюється завдяки високим кручам. Тут також можна завітати в місцевий дендропарк.

Річка Черемош в Івано-Франківській області

richkacheremosh

Річка Черемош протікає в селі Дземброня на Івано-Франківщині і саме тут любителі екстриму зможуть відправитися в незабутню подорож по мальовничих Карпатах водною дорогою. Рафтинг-тур в травні дозволить отримати порцію адреналіну і емоцій. Тут можна взяти на прокат човен чи катамаран або просто зійти на одну з вершин карпатських гір.

Замок Шенборн в Закарпатській області

zamokshenborn

Знаходиться Замок Шенборн в селищі Карпати в мальовничому місці, де спершу з’являється висока башта з годинником і родинними гербами а далі красиве доглянуте подвір’я з деревами і кущами. Тут надзвичайно красиво як ззовні так і всередині.

Політ на кулі в Кам’янці-Подільському Хмельницької області

povitrianakuliakamianetspodilskyi

В середині травня небо над Кам’янцем-Подільським заповнюється повітряними кулями і це треба побачити. В цей час в місті проводиться фестиваль повітроплавання «Назустріч сонцю», під час якого можна не тільки любуватись за рухом повітряних куль а покататись на них.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Крім того, в цей період святкують день міста, що супроводжується великою кількістю подій і сюрпризів.