Топ-5 найкрасивіших гір в Карпатах

Дуже часто туристів цікавлять особливі місця, які дарують красиві, яскраві пейзажі і в Карпатах їх є надзвичайно багато. Проте, є такі, які неможливо забути через їх унікальність і красу. Нижче подано перелік тих гір, які найбільше подобаються мандрівникам.

Говерла

goverla1.jpg (83.54 Kb)

Говерла є найвищою в Україні, її висота сягає 2 061 метрів над рівнем моря.

goverla2.jpg (152.34 Kb)

Ще зі школи відомо, що ця гора є найбільш популярною у туристів, які мандрують Карпатами. Якщо погода сприяє, то тут може бути дуже багато людей, а також для сходження на гору є кілька маршрутів.

goverla3.jpg (97.39 Kb)

Найкраще відвідувати цю красу в період з травня по вересень. Іншу пору рекомендовано лише альпіністам.

Піп Іван Чорногірський

pipivanchornogirskyi1.jpg (127.15 Kb)

Гора Піп Іван Чорногірський трішки менша від Говерли, висотою 2028 метрів, також подобається мандрівникам через свою унікальність, адже вона зовсім не схожа на інші гори Карпат.

pipivanchornogirskyi2.jpg (69.28 Kb)

На верхівці гори є кам’яна споруда колишньої обсерваторії і тут часто проводять різні церемонії і фотосесії. Дорогою да вершини можна побачити красиве озеро Марічейка, далі плай Гропа і схили гори Вухатий Камінь.

pipivanchornogirskyi3.jpg (135.61 Kb)

Петрос Чорногірський

petros1.jpg (87.96 Kb)

Гора Петрос сягає 2020 метрів над рівнем моря. Назва походить з румунського слова «petros», що в перекладі означає камінь. Схили гори з західної та південно-західної сторони надзвичайно круті, а з північної та північно-східної – урвисті. Це особливе місце, де можна побути на одинці з природою і побачити надзвичайно красивий вид на всю Чорногору.

petros3.jpg (56.02 Kb)

Масштабний гірський масив Чорногірський хребет, на якому знаходяться найвищі українські гори є улюбленим місцем мандрівників, а саме: Говерла, Бребенескул, Ребра, Петрос, Піп Іван і Гутин Томнатик.

petros2.jpg (82.09 Kb)

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Гора Шпиці

gorashpyci1.jpg (107.32 Kb)

Гора шпиці недаремно носить таку назву, все це через свій зовнішній вигляд. Адже, унікальні кам’яні брили природнього походження надзвичайно схожі до величних готичних веж у формі шпиць. Вершина гори сягає 1863 метри над рівнем моря, а скупчення кам’яних брил створює так звані коридори висотою понад сорок метрів.

gorashpyci2.jpg (110 Kb)

Дорогою до гори можна посмакувати чорницями і познайомитись з різними видами трав і кущів.

gorashpyci3.jpg (137.67 Kb)

Піп Іван Мармароський

pipivanmarmorskyi.jpg (183.44 Kb)

Гора Піп Іван Мармароський висотою 1936 метрів над рівнем моря, вершина якого вважається найвищою в гірському масиві Мармароси. Гора настільки відома, що всі вершини і полонини навколо називають цим іменем.

pipivanmarmorskyi2.jpg (127.51 Kb)

Вершина гори у формі піраміди є розлогою і має круті схили, скелясті виступи і гострі хребти. Як правило, туристи піднімаються на гору без речей, які залишають біля підніжжя. Дуже часто після вологої зими, навколо вершини утворюються озерця.

pipivanmarmorskyi3.jpg (158.16 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!