Неймовірно красиві водойми України

Озеро Синевир

ozerosynevyr

Озеро Синевир вважається найбільшим озером Карпат і знаходиться в заповідній зоні Національного природного парку. В Межигірському районі Закарпаття знаходиться надзвичайно чисте озеро, в якому можна побачити всю красу карпатських лісів в поєднанні з унікальними формами небесної блакиті.

Водоспад Шипіт

vodospadshypit

Почути невгамовне дзюрчання води і побачити як вода танцює на камені в красивому затишному місці можна відвідавши один із найкрасивіших водоспадів карпатських гір – Шипіт, який знаходиться біля села Пилипець у підніжжі гори Гемба на полонині Боржава. Знайти його можна тільки по звуку води.

Озеро Несамовите

ozeronesamovyte

Озеро Несамовите льодовикового походження завжди зберігає крижану температуру і є другим найвисокогірнішим після Бребенескул в Україні. Знаходиться озеро між Івано-Франківською та Закарпатською областями в масиві Чорногора.

Манявський водоспад

manjavskyivodospad

Манявський скит та водоспад є місцями просякнутими Божою благодаттю. Все навколо це підтверджує. Витікає вода просто з каменя який нагадає печеру в якій, за легендою поселилися монахи. Місце ще називають Блаженним каменем, адже сюди приїжджають для молитви.

Озеро Бребенескул

ozerobrebeneskul

Озеро Бребенескул вважається справжнім українським дивом, яке знаходиться на висоті більше 1800 метрів над рівнем моря. Озеро також вважається найтеплішою водоймою на Чорногірському хребті, бо температура води тут досягає 15 градусів. Теплі речі треба брати з собою, тут може бути холодно. Воду пити не рекомендують не зважаючи на її прозорість і чистоту, краще скористатись джерельцем з мінеральною водою, яке знаходиться поруч.

Сріблясті водоспади в Шешорах

sribliastivodospadyvsheshorakh

Сріблясті водоспади в Шешорах є надзвичайно красивими і неповторними через особливий блиск каміння, який створюють промені сонця. Крізь село Шешори протякає річка Пістинька, притока річки Прут, на якій і утворилися шумні водоспади, які так милують око.

Водоспад Женецький Гук

zhenetskyiguk

Женецький Гук найкрасивіший весною, коли стає повноводним. На вид складається враження, що скеля натягнула фату, а все зелень навкруги довершує неповторну красу. Взимку, коли сильні морози, частина води замерзає, чим створює кумедні велетенські фігури.

Озеро Марічейка

ozeromaricheika

Озеро з дівочою назвою льодовикового походження розмістилось у підніжжі гори Шурин–Гропа. Через свою дивовижну форму нагадує велетенську краплину роси, яка залишилась в густих лісах. З озера витікає струмок в долину річки Погорілець, а поруч розміщена гора Піп Іван.

Надвичайно красиве озеро є улюбленим місцем мандрівників.

Прутський водоспад

prutskyivodospad

Недалеко від Говерли є особливе місце, яке є дивовижним, унікальним і неповторним за своїм походженням – Прутський водостпад або Говерлянський.

Складається водоспад з 6 каскадів, найвищий з яких досягає 12 метрів і є дуже популярним у мандрівників.

Кам’янецький водоспад

kamianetskyivodospad

Кам’янецький водоспад є ідеальним місцем для початку мандрівки в горах. І знаходиться він недалеко: у Сколівському районі Львівської області. На річці Кам’янка є одне з неймовірних місць, яке неодмінно потрібно бачити.

Ялинський водоспад

jalynskyivodospad

Ялинський водоспад є перлиною Карпат і розміщений в Мармароському масиві в Рахівських горах біля села Ділове. Знаходиться місце в прикордонній зоні, тому для мандрівки сюди потрібно оформляти спеціальний дозвіл, але воно того вартує. Крім того, добратись до нього не так просто через різкий перепад висот. Зате тут незаймана гірська природа неймовірної краси і практично відсутні туристи.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Знайдете щось красивіше, повідомте нам.