Що подивитися в Івано-Франківську?

ivan_franko

Місто назване на честь Івана Франка. Один із трьох головних центрів історико-географічного регіону Галичина. Місто з якого починається маршрут в гори. Івано-Франківськ — місто, яке вас точно зачарує своєю історією! Якщо ви у Франківську ненадовго, або прагнете по-справжньому відчути місто, то повинні обов’язково відвідати ці місця:

Найкоротша вуличка Івана Труша

golubi

Вуличка, яка вистелена старою бруківкою між площею Ринок та вулицею Лесі Українки. Її довжина – 65 метрів, а в ширину – усього 6 метрів. То ж будьте впевнені, що ви не встигнете натомитися цією прогулянкою.

Івано-Франківська ратуша

ratatatat

Саме звідси ви зможете побачити чудову панораму міста, тому що Ратуша — одна із найвищих будівель у Франківську — її висота складає 49,5 м. Івано-Франківська ратуша знаходиться у самому серці міста — на площі Ринок.

Залишки старовинної міської фортеці

pidzemellya

Історію Станиславу (перша назва міста Івано-Франківськ) краще можна дізнатися, якщо ви подивитеся на залишки справжніх фортечних укріплень старого Станислава. Також ви можете спуститись у підземелля Бастіону. (входи з вул. Галицької між будинками №7 та №9 та з вул. Новгородської між будинками №6 та №10)

Стометрівка

fotkiviv

фото зроблене із даху одного із будинків в центрі міста Івано-Франківська

Найкраща пішохідна зона для неспішних прогулянок на частині вулиці Незалежності – від Вічевого майдану до вулиці І. Франка. Прогулюючись “стометрівкою” ви також зможете завітати у затишні кав’ярні та магазини із сувенірами або зробити фото із чудернацькими залізними скульптурами.

Станіславське озеро або Міське озеро в Івано-Франківську

ozero

Ви побачите найбільший штучно створений став розташований в південно-західній частині міста, на захід від Парку імені Тараса Шевченка. Ця частинка природи — улюблене місце усіх містян.

Парк імені Тараса Шевченка

park

Звичайно, ви не зможете не оминути цей чарівний парк, тим паче після прогулянки міським озером. Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва розташований між вулицями Гетьмана Мазепи та Чорновола.

Музей мистецтв Прикарпаття

vvvvv

Ви побачите твори найкращих колекцій галицького сакрального мистецтва, зокрема доробки видатного скульптора періоду бароко Йогана Георга Пінзеля знаходяться саме у цьому музеї.

Палац Потоцьких

brukivka

Ви зможете добре роздивитися бруківку перед брамою Палацу Потоцьких, яка колись була річковим камінням. Саме нею укладали вулиці історичного Станиславова. Брама розташована на перехресті вулиці Шпитальної та Старозамкової.

Гарної подорожі Івано-Франківськом!