Що подивитися у Дрогобичі?

cerkva_yura

Дрогобич – затишне місто у Львівській області, відоме своєю багатою історією та культурним спадком. Тут є кілька цікавих місць, які варто відвідати!

Дрогобицька Ратуша

drogobich11111111

Ратуша — серце Дрогобича, адже 40 метрів цієї вежі з годинником дозволять вам поглянути на головну площу із висоти! У приміщені ратуші на вас чекає ще один приємний бонус — галерея ваг. Історична будівля розташована на вулиці площа Ринок, 1.

Дрогобицька площа ринок

drogobich_2222

Обов’язково відвідайте старовинний ринок Дрогобича! Тут ви зможете помилуватися архітектурою та дослідити багату історію міста. Він знаходиться навколо ратуші.

Хоральна синагога Дрогобича

drogobich_sinagoga

У часи розквіту єврейської громади міста, зокрема з 1842 року, була зведена Хоральна синагога в Дрогобичі. Ця синагога вважається найбільшою на території Східної Галичини. Її дизайн та архітектура були засновані на прототипі з міста Кассель у Німеччині. Розташована на вулиці Пилипа Орлика, 6.

Дрогобицький костел святого Бартоломея

drogobich3333

Одна з найдавніших святинь міста Дрогобич, датується XI-XII століттями, з чудовою архітектурою та релігійним значенням. Готична будівля розташована на вулиці Данила Галицького, 8.

Церква святого Юра у Дрогобичі

cerkva_yura

Церква святого Юра в Дрогобичі є винятковим зразком дерев’яної архітектури XV-XVI століття та є найбільш збереженою пам’яткою сакральної архітектури Галичини. З 2013 року ця церква була включена до об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цікаво, що церкву звозили до Дрогобича по частинах на волах, оскільки раніше вона належала селу Надієво в Івано-Франківській області. Ба більше, обмін був пов’язаний сіллю. Розташована церква на вулиці Солоний Ставок, 23.

Дрогобицька солеварня

sil_dzhrogobmch

Солеваріння продовжує залишатися головним промислом у місті Дрогобич, а сіль стала справжнім символом міста. Якщо ви бажаєте побачити найстарішу соляну шахту, дізнатися про технологію варіння солі та спробувати її на смак, рекомендуємо замовити екскурсію на завод у Туристично-інформаційному центрі. Солеварня розташована на вулиці Солоний Ставок, 27.

Галерея сакрального мистецтва або музей “Дрогобиччина”

sakralne_mistec_vo

У музеї “Дрогобиччина” Галерея сакрального мистецтва представляє різноманітні пам’ятки мистецтва.У шести експозиційних залах можна побачити роботи як народних і невідомих майстрів, так і твори відомих художників.Всі представлені в експозиції пам’ятки мають особливу значущість, оскільки є сакральними й пов’язані з релігійним культом та ритуалами. Музей розташований на вулиці Січових Стрільців, 18.

Це лише декілька з численних цікавих місць, які варто відвідати у Дрогобичі. Місто має свою неповторну атмосферу та культурний спадок, який заслуговує на вашу увагу.