Куди поїхати в Україні на Трійцю?

triicya_turi_golovna

Відпочиваючи у свято, часом хочеться побачити щось нове, отримати нові емоції, збагатитися духовно. Тому пропонуємо не сидіти вдома, а спланувати свій відпочинок на Трійцю в Україні. Вихідні на Трійцю – це додаткова нагода вирватись з міста й відкрити сезон літнього відпочинку. Тому, вперед!

Здійсніть паломництво до Почаївської Лаври

pochaiv_triicya

Якщо Ви хочеш на Трійцю не тільки відпочити та відволіктися від робочих буднів, але і відвідати святі місця рекомендуємо поїхати в Почаїв в Тернопільській області. Саме тут знаходиться Свято-Успенська Почаївська Лавра – найбільший православний храмовий комплекс на території Західної України. Згідно з легендою, монастир заснували ченці з Києво-Печерської Лаври, які втекли від навали татар в 1240 році. Перша письмова згадка про Почаївський монастир датується 1527 роком.

На території лаври Ви зможете побачити такі святині: слід стопи Божої Матері з джерелом цілющої води, Почаївську ікону Божої Матері, мощі преподобного Іова Почаївського в печерному храмі на честь нього ж, мощі прославленого в 2002 році преподобного Амфілохія Почаївського.

Прогуляйтеся по весняній Вінниці

vinnicya_triicya

Обласний центр Вінницької області особливо прекрасний навесні. Ви зможете нескінченно довго гуляти міськими парками, милуватися прекрасними міськими пейзажами, покататися на оригінальному вінницькому трамвайчику. Любителям ретро-техніки рекомендуємо заглянути в музей ретро-автомобілів. Крім машин, Ви побачите тут мотоцикли, велосипеди, теле- і радіотехніку минулого століття.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Також у Вінниці розташований музей-садиба відомого лікаря Пирогова. Ви зможете прогулятися по дому, де жив великий лікар, ознайомитися з методами його роботи і нововведеннями, які він ввів у військову медицину. Ну, а коли стемніє обов’язково загляньте на відомі вінницькі фонтани.

Пориньте в Середньовіччя в Кам’янці-Подільському

kam_yanec_triicya

Погожі травневі дні якраз придатні для вивчення старовинного українського міста Кам’янець-Подільський. Вважається, що Кам’янець-Подільський виник в кінці XII – початку XIII століть. Точну дату побудови замку історики назвати не можуть: вважається, що перший замок був побудований XI – XII століттях, але тільки в XVI столітті замок отримав нинішній вигляд.

Фортеця складається з 11 веж, найдавнішою є Денна. Міць кам’янецьких укріплень вражала колись і вражає досі. Одного разу, турецький хан підійшов до фортеці та побачивши надзвичайно міцні укріплення, запитав: “Хто зміцнював цей замок?”. Йому відповіли, що сам Бог. “Тоді нехай Бог його і завойовує”, – відповів той. Однак, трохи пізніше фортеця все-таки була взята турками.

Також гуляючи по древньому Кам’янці-Подільському варто звернути увагу на костел Петра і Павла. На згадку про перебування в місті турків, біля костелу донині стоїть 36-метровий мінарет. Також зверніть увагу на найбільшу оборонну споруду Кам’янця-Подільського – вежу Стефана Баторія. Якщо Ви хочете добре ознайомитися з історією стародавнього міста відвідайте музеї “Суд середньовічного Кам’янця”, Музей історії магдебурзького права і музей грошей, які розташовані в ратуші.

Релаксуйте на Волині

volin_triicya

Для єднання з природою і повного перезавантаження, рекомендуємо відвідати Волинь. На території природного парку Шацькі озера, Ви зможете не тільки релаксувати та розслаблятися у блакитних чистих озер, а й прогулятися по місцевих лісах. Навіть три дні релаксу досить для того, щоб відпочити від міської метушні, перезавантажитися і повернутися в робочі будні повністю оновленим і свіжим тілом та душею.

Сплавляйтеся по Південному Бугу

pivdennii_bug_triicya

Любителям екстриму пропонуємо запланувати на Трійцю рафтинг. Сплав по річці – це відмінний спосіб змінити обстановку, залишивши далеко в мегаполісі задушливий офіс, відправившись на зустріч пригодам. Якщо для Вас сплав – це щось зовсім нове, рекомендуємо переглянути та обрати в інтернеті один з турів для новачків. Як правило в такий тур входить інструктаж і навчання азам рафтингу, власне сплав, а також різні бонуси у вигляді кемпінгу і екскурсій.

Відправтеся в похід по Карпатах

karpati_triicya

Шукаєте повного перезавантаження? Обирайте походи по Карпатах. На Трійцю можна пройтись кам’яними горганськими стежками або зануритись у холодні води свидовецьких озер. В короткому пішому поході фізична втома буде повністю компенсована душевним комфортом, а захоплюючі навколишні краєвиди закохають Вас у Карпати назавжди.

Ось так цікаво та з користю можна провести 3-денні вихідні на Трійцю. А який напрямок відпочинку обрати – вирішувати тільки Вам!