Найцікавіші місця Карпат, які варто відвідати влітку 2020

Скільки б Ви не приїжджали в Карпати, щоб Ви не бачили кожного разу, але неймовірність гір захоплює. Тому, продовжуємо відкривати мальовничі куточки та місця Карпат, і відправляємося в подорож далі. Попереду ще безліч цікавого.

Озеро Синевир

ozero_synevyr_ukraine.jpg (79.81 Kb)

Найвідоміше озеро країни Синевир - карпатська перлина, природне диво українських Карпат, яке постійно приймає тисячі людей. Озеро одне з найпопулярніших визначних пам’яток Карпат. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею усього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око.

Скеля Карстовий міст

skelia_karstovyi_mist_ukraine.jpg (121.9 Kb)

Скеля Карстовий міст, дуже майстерно виточена морем. Добратися до цього місця можна тільки пішки – дороги до фантастичної скелі немає. Проте подорож буде дуже цікавою і пролягає через Карпатський біосферний заповідник.

Печера Молочний камінь

pechera_molochnyi_kamin_ukraine.jpg (91.54 Kb)

Головна прикраса печери це химерні сталактити, які складаються з захоплюючих візерунків. Їх протягом століть створював білий вапняний розчин, який стікав по стінах печери. Відвідувати печеру Молочний камінь краще з провідником,я кий допоможе дізнатися таємниці печери.

Печера Попелюшка

pechera_popeliushka_ukraine.jpg (84. Kb)

Печера Попелюшка тривалий час була невідомою через непримітний вхід. Відкривши завісу таємничості, можна побачили ціле підземне царство. Ггіпсова печера третя у світі за площею. Множинні лабіринти, величезні печерні зали і цілі підземні озера постали у всій своїй красі, коли частина вод зійшла.

Водоспад Шипіт

vodospad_shypit_ukraine.jpg (129.38 Kb)

Водоспад Шипіт незабутня прикраса Карпат, що виблискую у променях сонця. Це найбільш повноводний водоспад Закарпаття. Найкращий час відвідування водоспаду весна та літо, коли ріки перетворюються у кришталево чисті потоки води.

Мінеральні джерела Східниці

skhidnytsia_ukraine.jpg (102.05 Kb)

Мінеральні джерела Східниці – не тільки захоплюють красою, а ще й оздоровлюють. Ця чудова місцевість вважається найбільшим осередком джерел в Європі: тут близько 40 джерел.

Драгобратський водоспад і озеро Герешаска

ozero_gereshaska.jpg (66.14 Kb)

Озеро Герешаска дивовижної форми зверху дивиться на каскадний Драгобратський водоспад, що скидає свої води із 7-метрової висоти.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Озеро з водоспадом є прекрасним природнім дуетом, які зачаровують своєю красою.

Манявський водоспад

maniavskyi_vodospad_ukraine_.jpg (100.98 Kb)

Манявський водоспад – бурхливі каскади падають вниз по обривистих скелях. Місцевість навколо 18-метрового водоспаду живописна і оповита безліччю таємниць, і легенд.

Озеро Несамовите

ozero_nesamovyte_ukraine.jpg (62.97 Kb)

Озеро Несамовите,перлина Карпат, на висоті 1750 метрів. Мальовниче озеро льодовикового походження своїми виглядом нагадує Антарктиду. Існує легенда, що на дні озера знайшли спокій грішні душі. Тому не можна в ньому купатися або кидати каміння.

Побачили і відкрили ми з Вами багато унікальних, незабутніх та захоплюючих місць в українських Карпатах. Побувавши тут хоча б раз, Ви захочете повертатися знову і знову, адже гори притягують до себе таємничістю і недоторканістю.

Це далеко не всі живописні місця в Карпатах. Перелік природних красот цього краю можна доповнювати нескінченно. Тож, плануючи відпустку в 2020 році – не забудьте навідатися в Карпати.