Найцікавіші місця Карпат, які варто відвідати влітку. Частина 2

Скільки б Ви не приїжджали в Карпати, щоб Ви не бачили кожного разу, але неймовірність гір захоплює. Тому, продовжуємо відкривати мальовничі куточки та місця Карпат, і відправляємося в подорож далі. Попереду ще безліч цікавого.

Озеро Синевир

ozero_synevyr_ukraine

Найвідоміше озеро країни Синевир – карпатська перлина, природне диво українських Карпат, яке постійно приймає тисячі людей. Озеро одне з найпопулярніших визначних пам’яток Карпат. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею усього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око.

Скеля Карстовий міст

skelia_karstovyi_mist_ukraine

Скеля Карстовий міст, дуже майстерно виточена морем. Добратися до цього місця можна тільки пішки – дороги до фантастичної скелі немає. Проте подорож буде дуже цікавою і пролягає через Карпатський біосферний заповідник.

Печера Молочний камінь

pechera_molochnyi_kamin_ukraine

Головна прикраса печери це химерні сталактити, які складаються з захоплюючих візерунків. Їх протягом століть створював білий вапняний розчин, який стікав по стінах печери. Відвідувати печеру Молочний камінь краще з провідником,я кий допоможе дізнатися таємниці печери.

Печера Попелюшка

pechera_popeliushka_ukraine

Печера Попелюшка тривалий час була невідомою через непримітний вхід. Відкривши завісу таємничості, можна побачили ціле підземне царство. Ггіпсова печера третя у світі за площею. Множинні лабіринти, величезні печерні зали і цілі підземні озера постали у всій своїй красі, коли частина вод зійшла.

Водоспад Шипіт

vodospad_shypit_ukraine

Водоспад Шипіт незабутня прикраса Карпат, що виблискую у променях сонця. Це найбільш повноводний водоспад Закарпаття. Найкращий час відвідування водоспаду весна та літо, коли ріки перетворюються у кришталево чисті потоки води.

Мінеральні джерела Східниці

skhidnytsia_ukraine

Мінеральні джерела Східниці – не тільки захоплюють красою, а ще й оздоровлюють. Ця чудова місцевість вважається найбільшим осередком джерел в Європі: тут близько 40 джерел.

Драгобратський водоспад і озеро Герешаска

ozero_gereshaska

Озеро Герешаска дивовижної форми зверху дивиться на каскадний Драгобратський водоспад, що скидає свої води із 7-метрової висоти.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Озеро з водоспадом є прекрасним природнім дуетом, які зачаровують своєю красою.

Манявський водоспад

maniavskyi_vodospad_ukraine_

Манявський водоспад – бурхливі каскади падають вниз по обривистих скелях. Місцевість навколо 18-метрового водоспаду живописна і оповита безліччю таємниць, і легенд.

Озеро Несамовите

ozero_nesamovyte_ukraine

Озеро Несамовите,перлина Карпат, на висоті 1750 метрів. Мальовниче озеро льодовикового походження своїми виглядом нагадує Антарктиду. Існує легенда, що на дні озера знайшли спокій грішні душі. Тому не можна в ньому купатися або кидати каміння.

Побачили і відкрили ми з Вами багато унікальних, незабутніх та захоплюючих місць в українських Карпатах. Побувавши тут хоча б раз, Ви захочете повертатися знову і знову, адже гори притягують до себе таємничістю і недоторканістю.

Це далеко не всі живописні місця в Карпатах. Перелік природних красот цього краю можна доповнювати нескінченно. Тож, плануючи відпустку в 2020 році – не забудьте навідатися в Карпати.