Карлові Вари засяють світлом

Минулорічне і позаминулорічне святкування фестивалю привернуло увагу кількох тисяч туристів, що залишилися в захваті від небаченого дійства. Саме тому, цього року фестиваль вирішили не просто повторити, а й удосконалити.

Туристам, які хоч раз побували в Чехії відомо, що з цифрою 8 в історії Чехії та міста Карлові Вари пов’язано дуже багато радісних і сумних подій. Фестиваль світла 2018 року присвячений саме цій цифрі, історії міста та його приголомшливій архітектурі.

karlovivary_nigth

Святкування фестивалю відбудеться 7 і 8 вересня в центральній частині міста.

Зі слів організаторів стало відомо, що головним героєм шоу стане весь історичний центр Карлових Вар – будинки, річка, набережна, джерела з цілющою водою і численні готелі. За допомогою новітніх технологій, під супровід приголомшливої музики, Карлові Вари засіяють так, що кожен хто буде присутнім на святі буде згадувати ці два дні ще дуже і дуже довго.

Крім цього, в рамках фестивалю запланована велика цікава додаткова шоу-програма, яка буде починатись о 21 годині.

Крім фестивалю світла у вересні в Карлових Варах буде проходити Kaрловарский фольклорний фестиваль серед колективів з Німеччини, Португалії, Голландії та інших країн. В рамках цього святкування учасники влаштовують ходу по місту в національних костюмах. Під час фестивалю працює ярмарок народного ремесла.

Буде проводитись також фестиваль класичної музики, присвячений чеському композитору Антоніу Дворжаку – “Дворжаковская карловарская осінь”, який проводиться щорічно з 1959 року, з обов’язковою участю карловарського симфонічного оркестру.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Культурна річна програма завершується в жовтні міжнародним фестивалем туризму “Турфільм” і джазовим фестивалем “Jazzfest” на якому в павільйоні Вржідельной (гейзерна) колонади крім джазу можна почути свінг, блюз та інші жанри. Крім цього у Карлових Варах можна відвідати багато цікавих замків з не менш цікавими історіями, а також завітати в Міський театр, Карловарський симфонічний оркестр, Галерею мистецтв Карлові Вари, Інтерактивну галерею “Вілла Бехера”, різні театральні вистави, концерти, танцювальні вечори, виставки, лекції та інші цікаві заходи, які регулярно проходять в готелях компанії “Імперіал Карлові Вари”, готелі “Імперіал” і Spa Resort Sanssouci.