Лижні курорти Львівщини: куди поїхати покататись на лижах в сезон 2022-2023

volosyanka1.jpg (87.53 Kb)

Зимові канікули - ідеальний час для катання на лижах. Коли нема довгої відпустки, але є бажання відпочити, можна вибратися кудись недалеко. Розповідаємо про ідеальні варіанти лижних курортів на Львівщині. Огляд початку лижного сезону 2022-2023.

Гірськолижний курорт Буковиця

У лижній школі гірськолижного комплексу «Буковиця» професійні інструктори ставлять на лижі дітей з 4-х років. Наймолодші клієнти з радістю і захопленням ставляться до уроків катання на лижах, які завжди проходять в особливій атмосфері. Інструктор, який працює з дітьми, в доступній формі і в дружній атмосфері вчить мистецтву спуску на гірських лижах. Щоб займатись у зручний для себе час і уникнути черг, радять забронювати його заздалегідь за телефоном 073 037 68 29 (краще – за кілька годин до приїзду). За цим самим номером також можете дізнатись чи є вільний час для занять, якщо ви вже в дорозі на «Буковицю». Вартість першої години занять для дорослих – 550 грн.

У жовтні-листопаді тут активно готувались до початку сезону 2022-23. Офіційно почали 5 лютого 2023 року. Траси працюють з 9 до 17 год.

image-kopyia-e12631559444.jpeg (1. Kb)

Гірськолижний курорт «Плай»

У гірськолижному комплексі «Плай» також є лижна школа. Всі інструктори пройшли навчання за міжнародними програмами підготовки інструкторів гірськолижного та сноуборд-спорту, які відповідають стандартам ISIA.

Тут наголошують, катання з інструктором – це запорука вашої безпеки. Інструктор відмінно орієнтується в зонах для катання, знає рельєф місцевості, також інструктор враховує погоду, стан засніженості схилів. Інструктор визначить ваш рівень катання і навчатиме за програмою, яка відповідатиме вашим навичкам. Новачок, який зовсім не має досвіду, матиме змогу за підтримки професійного інструктора швидко і впевнено опанувати основи гірськолижного спорту. Лижники з досвідом зможуть покращити свої навички.

img_1745_e1415623459141_1300x820.jpg (177.74 Kb)

Гірськолижний курорт «Захар Беркут»

Насамперед це сучасний гірськолижний курорт поруч зі Славським. Для бездоганного гірськолижного відпочинку на ТК “Захар Беркут” до ваших послуг: крісельний витяг, 3 бугельні витяги, мультиліфт для дітей та початківців, 9 км трас усіх рівнів складності, прокат спорядження та лижна школа.

Для роботи усієї техніки тут купили велетенський генератор, "щоб працювала канатна дорога та витяги". 7 лютого тут стартував сезон.

Вартість скіпасів на «Захарі Беркуті»

zah_berkut.jpg (147.63 Kb)

Для всіх, хто тільки розпочинає “кар’єру” лижника та тих, хто бажає вдосконалити свої навички з гірськолижного катання, на території гірськолижного курорту “Захар Беркут” діє лижна школа. Лижна Школа Zahar Berkut Ski School запрошує скористатися послугами професійних інструкторів. Всі інструктори школи володіють сертифікатами Асоціації професійних гір.

Тарифи на послуги інструкторів з лиж і сноуборду на «Захарі Беркуті» у 2023 році.

zahberkut.jpg (207.45 Kb) map_2020_rgb.jpg (369. Kb)

Гірськолижний курорт Село Яворів

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України в селі Яворів на Турківщині теж допоможуть вправно триматися на лижах. Центр знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря.

img_1024.jpg (106.44 Kb)

На території центру відкриті два гірськолижних спуски. Обслуговує їх підвісна пасажирська канатна дорога, довжина якої становить 1900 метрів.

Гірськолижний курорт Казкова Поляна

kazkova_polyana.jpg (121.7 Kb)

Розташований у селі Поляна (Стрийський район, Тростянецька ОТГ) за 35 км від Львова. На горі є чотири траси (три довших, одна коротша), один бугельний підйомник, мультиліфт. Крім лиж і сноуборду тут доступні тюбінги. Можна взяти на прокат не лише спорядження, а й спецодяг.

На початку грудня 2022 р. тут ще замало снігу. Про початок сезону офіційно не повідомляють.

Гірськолижний комплекс Чарівні озера

charivni_ozera.jpg (101.41 Kb)

Відпочинковий комплекс "Чарівні озера" - у селі Майдан (Жовківська ОТГ), за 30 км від Львова. На одній трасі є один крісельний витяг. У прокаті - лижне і сноубордингове спорядження.

7 лютого дозволили катання на тюбінгу і запрацювало кафе. Однак ще не працює витяг.

Гірськолижний комплекс Emily resort

emily_resort.jpg (159.09 Kb)

Найновіший на Львівщині лижний спуск. Його відкрили у січні 2022 року у Винниках - передмісті Львова. 21 грудня 2022 р. лижний сезон офіційно почали. Діє крісельний підйомник на чотири сидіння.

У листопаді почали попередній продаж скіпасів на зимовий сезон 2022/2023 за спеціальною ціною. Поблизу лижної траси є альтернативні джерела енергетики.