Лижні курорти Львівщини: куди поїхати покататись на лижах

volosyanka1.jpg (87.53 Kb)

Зимові канікули - ідеальний час для катання на лижах. Коли нема довгої відпустки, але є бажання відпочити, можна вибратися кудись недалеко. Розповідаємо про ідеальні варіанти лижних курортів на Львівщині.

“Буковиця”

У лижній школі гірськолижного комплексу «Буковиця» професійні інструктори ставлять на лижі дітей з 4-х років. Наймолодші клієнти з радістю і захопленням ставляться до уроків катання на лижах, які завжди проходять в особливій атмосфері. Інструктор, який працює з дітьми, в доступній формі і в дружній атмосфері вчить мистецтву спуску на гірських лижах.

image-kopyia-e12631559444.jpeg (1. Kb)

“Плай”

У гірськолижному комплексі «Плай» також є лижна школа. Всі інструктори пройшли навчання за міжнародними програмами підготовки інструкторів гірськолижного та сноуборд-спорту, які відповідають стандартам ISIA.

img_1745_e1415623459141_1300x820.jpg (177.74 Kb)

Тут наголошують, катання з інструктором – це запорука вашої безпеки. Інструктор відмінно орієнтується в зонах для катання, знає рельєф місцевості, також інструктор враховує погоду, стан засніженості схилів. Інструктор визначить ваш рівень катання і навчатиме за програмою, яка відповідатиме вашим навичкам. Новачок, який зовсім не має досвіду, матиме змогу за підтримки професійного інструктора швидко і впевнено опанувати основи гірськолижного спорту. Лижники з досвідом зможуть покращити свої навички.

“Захар Беркут”

Це насамперед сучасний гірськолижний курорт поруч з смт. Славське. Для бездоганного гірськолижного відпочинку на ТК “Захар Беркут” до ваших послуг: крісельний витяг, 3 бугельні витяги, мультиліфт для дітей та початківців, 9 км трас усіх рівнів складності, прокат спорядження та лижна школа.

map_2020_rgb.jpg (369. Kb)

Для всіх, хто тільки розпочинає “кар’єру” лижника та тих, хто бажає вдосконалити свої навички з гірськолижного катання, на території гірськолижного курорту “Захар Беркут” діє лижна школа. Лижна Школа Zahar Berkut Ski School запрошує скористатися послугами професійних інструкторів. Всі інструктори школи володіють сертифікатами Асоціації професійних гір.

Село Яворів

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України в селі Яворів на Турківщині теж допоможуть вправно триматися на лижах. Центр знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря.

img_1024.jpg (106.44 Kb)

На території центру відкриті два гірськолижних спуски. Обслуговує їх підвісна пасажирська канатна дорога, довжина якої становить 1900 метрів.

Казкова Поляна

kazkova_polyana.jpg (121.7 Kb) Розташований у селі Поляна (Стрийський район, Тростянецька ОТГ) за 35 км від Львова. На горі є чотири траси (три довших, одна коротша), один бугельний підйомник, мультиліфт. Крім лиж і сноуборду тут доступні тюбінги. можна взяти на прокат не лише спорядження, а й спецодяг.

Чарівні озера

charivni_ozera.jpg (101.41 Kb) Відпочинковий комплекс "Чарівні озера" - у селі Майдан (Жовківська ОТГ), за 30 км від Львова. На одній трасі є один крісельний витяг. У прокаті - лижне і сноубордингове спорядження.

Emily resort

emily_resort.jpg (159.09 Kb) Найновіший на Львівщині лижний спуск. Його відкрили у січні 2022 року у Винниках - передмісті Львова. Наразі готують офіційне відкриття, трасу тестували охочі з власним спорядженням. Діє крісельний підйомник на чотири сидіння.