Відпочинок на Кіпрі

kipr_osnovna

Якщо Ви полюбляєте пляжний туризм, то відпочинок на Кіпрі стане для Вас незабутньою, вражаючою пригодою. Дістатися сюди можна літаком – від Києва летіти всього лише три-чотири години. На Кіпрі завжди тепло, пляжний сезон триває довго, так що, якщо не встигнете відпочити влітку, цілком зможете дозволити собі відпочинок на Кіпрі восени.

Тут сподобається Всім, навіть матусям з маленькими дітками: не надто виснажливий переліт, плюс відмінний сервіс. При виборі готелю слід керуватися не стільки кількістю зірок (в принципі, всі готелі на Кіпрі досить комфортні та затишні), скільки віддаленістю від пляжу і наявністю сусідів (чи немає поблизу галасливих студентів або інших веселих компаній).

kipr1

Дуже підкуповує відкритість і доброзичливість кіпріотів. Місцеві жителі дуже по-доброму ставляться до туристів, привітні до маленьких дітей і завжди готові допомогти в скрутній ситуації. Особливо приємне таке ставлення тим туристам, які мають можливість порівнювати такий настрій жителів з настроєм людей інших європейських країн.

Відпочинок на Кіпрі – куди поїхати?

Найбільш відвідуваний кіпрський курорт – Айа-Напа.

aya-napa

Тут Ви знайдете розкішні пляжі, які відзначені безліччю нагород за чистоту та влаштованість. Невелике містечко пропонує відпочинок в тризіркових готелях і апартаментах.

Центральна вулиця міста заповнена нічними розважальними закладами, так що тут дуже сподобається молоді. Але і сімейний відпочинок тут теж буде вдалим – головне, не селитися поруч з цією вулицею.

Вибравши місто Лімасол, більшість туристів воліють селитися на околиці: тут побудовані мережі комфортних готелів з власними пляжами і розвиненою інфраструктурою.

limasol

Вам запропонують дитячі клуби і майданчики, послуги аніматорів, а пляжі з дрібною галькою і м’яким піском – заслуговують найвищих похвал.

У Пафосі зазвичай зупиняються туристи без дітей, бажаючі оглянути місцеві визначні культурні пам’ятки.

pafos

Тут кам’янисті пляжі, що не дуже підходять, за зручністю, сім’ям з дітьми. Крім того, тризіркові готелі нерідко розташовані ближче до моря, ніж п’ятизіркові.

Протарас – тихе, спокійне і недороге містечко Кіпру, пляжі якого відрізняються пологим заходом в море.

protaras

Нудьгувати Вам тут не доведеться – можна відвідувати численні ресторанчики, кафе, клуби, супермаркети і магазини.

Основний плюс курорту Ларнака – довга пальмова набережна. Діти зможуть плескатися в морі досхочу, тут можна довго йти в воді, перш ніж досягнете глибоких місць.

larnaka

Мінус – останнім часом Ларнака сильно розбудувався і збільшився, а тому став білиш схожим на справжній мегаполіс. Так що краще вибирати готель на околиці.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Поліс чекає туристів, яким хочеться відпочити від міського шуму, гаму і суєти.

polis

Вибрати тут є з чого – до Ваших послуг і пафосні дорогі готелі, і зовсім прості недорогі апартаменти.

Звичайно ж, оглянути всі головні святині острова в масовій екскурсії Ви не зможете. Та й часу, щоб зробити красиві фотографії буде не так-то й багато, так як все у Вас буде за розкладом.

Тому, ті туристи, які по-справжньому хочуть відкрити для себе Кіпр, замовляють приватного гіда. Індивідуальний гід на Кіпрі – дуже поширена послуга. Адже саме ця людина допоможе Вам побачити найкрасивіші куточки острова, відвести в ті місця, які не вказані в туристичних маршрутах. Тому гроші, зекономлені на готелі, можна витратити саме на приватного гіда.

Все найважливіше про клімат Кіпру

kipr_klimat

На острові Кіпрі панує помірний клімат, що володіє такими особливостями:

  • Велика кількість сонячних днів в році;
  • Нетривала зима з м’яким кліматом з середньою температурою + 17-19º С;
  • Досить тривалі купальний і пляжний сезони відпочинку на Кіпрі, що починаються в середині травня і закінчуються лише до середини жовтня;
  • Високі температури повітря сприймаються досить комфортно – все завдяки низьким показникам вологості на острові.

Завдяки клімату, про Кіпр можна заявляти, як про цілорічний чудовий курорт, адже навіть в найхолодніший зимовий місяць (лютий) температура води не опускається нижче + 14ºС.

Тому, рішення про те, коли найкраще відпочити на Кіпрі залишається тільки за Вами.

Отож, говорити про красу острова та кіпрські пам’ятки безглуздо – їх треба просто побачити своїми очима. Тому, не відмовляйся від екскурсій на відпочинку, відвідайте усе, що буде в Ваших силах. Повірте, спогади про відпочинок на Кіпрі, цьому прекрасному античному острові, залишаться з Вами на все життя.