Зимові курорти для нелижних розваг

Для того, щоб відпочинок для всіх членів компанії був вдалим відібрано перелік зимових курортів з великим вибором розваг, які можуть зацікавити не тільки тих, хто катається на лижах.

st_moritz_switzerland

Санкт-Моріц у Швейцарії

Санкт-Моріц — місто та гірськолижний курорт на сході Швейцарії в кантоні Граубюнден на березі однойменного озера. Найвища вершина Східних Альп гора Берніна.

aspen_colorado

Аспен в Колорадо США

Аспен знаходиться в віддаленій місцевості гірського хребта Саквот Скелястих гір і Сломаних гір, вздовж річки Ревугінг, на висоті трохи нижче 8000 футів (2400 м) над рівнем моря на Західному схилі 11 км на захід від Континентального поділу.

niseco_japan

Нісеко в Японії

Гірськолижний курорт Нісеко – це офіційний сніговий курорт Японії №1, який розташований в Хоккайдо, недалеко від аеропорту Чітосе. Складається з 4 взаємопов’язаних гірськолижних курортів – Гранд Хірафу, Ханазоно, Села Нісеко та Аннупурі – які відомі своєю послідовністю та якістю сніжного покриття впродовж зими.

lake_placid_new_york_usa

Лейк-Плейс в Нью-Йорку США

Лейк-Плейс – приємне село, розташоване в горах Адирондака штату Нью-Йорк, ідеальне місце для відпочинку романтичній парі або веселих сімейних канікул. Для участі в них є безліч захоплюючих заходів, особливо в зимові місяці.

taos_new_mexico

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Таос в Нью-Мексико США

Taos – це місто в окрузі Таос у північно-центральному районі Нью-Мексико в горах Сангре-де-Крісто. Інші сусідні поселення включають Ранчос-де-Таос, Каньон, Таос-Каньйон, Ранчітос, Ель-Прадо та Арройо Секо. Місто розташоване неподалік від Таосу Пуебло, корінного американського села та племені, з якого він бере свою назву.

st_anton_am_arlberg_austria

Санкт-Антон-ам-Арльберг в Австрії

Санкт-Антон-ам-Арльберг — громада округу Ландек у землі Тіроль в Австрії. Санкт-Антон-ам-Арльберг лежить на висоті 1304 м над рівнем моря.

jackson_wyoming

Джексон в Вайомінгу США

Джексон – це місто в долині Джексон-Дейвон Тетон Каунті, штат Вайомінг, США.

jake_peak_vermont

Джей Пік у Вермонті США

Джей Пік – це гора, розташована близько 5 миль (8 км) на південь від кордону Канада-США, в Джей і Уестфілд, округ Орлеан, штат Вермонт.

bray_cervinia_italy

Брей-Червінія в Італії

Гірськолижний курорт Червінія – найвищий курорт Італії. Містечко розташоване в мальовничій долині Вальторнанш в оточенні величних громад альпійських четирьохтисячників – Монте Червіно (4478 м), Монте Роза (4637 м), Брайтхорн (4165 м), Кастор (4228 м) і Маттерхорн (4478 м). Кліматичні умови тут виключно сприятливі, тому що гори захищають долину від холодних вітрів.

whistler_british_columbia

Уістлер в Британській Колумбії Канада

Уїстлер – це канадське курортне місто в південних районах Тихого океану узбережжя в провінції Британської Колумбії. Розташоване приблизно 125 км (78 миль) на північ від Ванкувера і 36 км (22 миль) на південь від міста Пембертон.

Кожен із перелічених курортів, крім незабутніх пейзажів та можливості покататися на лижах, дозволить побачити зимовий відпочинок з іншої, не менш цікавої, сторони.