Найкращі міста Європи для цінителів архітектури

У рейтинг увійшли наступні напрямки:

Белград в Сербії

belgradeserbia

Белград є столицею і найбільшим містом Сербії. Це місце злиття річок Сави та Дунаю на перехресті Паннонської рівнини та Балканського півострова. Буде цікаво мандрувати містом в якому збереглася одна з найважливіших доісторичних культур Європи, культура Вінча.

belgrad
belgradeserbia1

Нансі у Франції

nancyfrance

Нансі – однойменна французька провінція.

nancyfrance1

Місце Станісласа, велика площа, яка побудована в період з березня 1752 року по листопад 1755 року Станіславом І Польським для зв’язку середньовічного старого міста Нансі та нового міста, побудованого під час правління Карла III у 17 столітті, є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цікаво мандрувати містом спостерігаючи за унікальною архітектурою, яка збереглась до тепер.

nancyfrance2

Лісабон в Португалії

lisbonportugal2

Лісабон є столицею і найбільшим містом Португалії.

Лісабон вважається одним з найдавніших міст світу та другим найстарішим містом Європи (після Афін), яке століттями переважає інші сучасні європейські столиці. Збереглось тут також чимало архітектурних надбань.

lisbonportugal3
lisbonportugal4

Гент в Бельгії

ghentbelgium

Гент – місто у фламандському регіоні Бельгії. Це столиця і найбільше місто провінції Східна Фландрія, і третє за величиною в країні, перевищене за розмірами Брюсселем та Антверпеном.

ghentbelgium1

Місто вирізняється особливим архітектурним стилем, який не залишить байдужим жодного мандрівника.

ghentbelgium2

Флоренція в Італії

florenceitaly1

Флоренція – місто в центральній Італії і столиця регіону Тоскани.

florenceitaly2

Місто приваблює мільйони туристів щороку, адже ЮНЕСКО оголосив Історичний центр Флоренції об’єктом всесвітньої спадщини у 1982 році. Місто відоме своєю культурою, ренесансним мистецтвом, архітектурою та пам’ятками.

florenceitaly3

Зальцбург в Австрії

salzburgaustria

Зальцбург четверте за величиною місто в Австрії.

salzburgaustria1

Місто розташоване на місці колишнього римського поселення Ювавум. Фортеця Гогенсальцбург, одна з найбільших середньовічних фортець Європи, датується 11 століттям. У 17 столітті Зальцбург став центром контрреформації, де будувались монастирі та численні барокові церкви. Історичний центр Зальцбурга відомий своєю архітектурою в стилі бароко і є одним із найкраще збережених центрів міста на північ від Альп, з 27 церквами.

salzburgaustria2

Туристи відвідують Зальцбург, щоб оглянути історичний центр та мальовничі альпійські околиці. Зальцбург був батьківщиною композитора 18 століття Вольфганга Амадея Моцарта. Через свою історію, культуру та визначні пам’ятки Зальцбург назвали “найбільш надихаючим містом Австрії“.