Незабутній день в Японії. Частина 1.

yaponiya1

Буває, хочеться порадувати себе чимось ірраціональним, і зовсім неважливо, скільки це буде коштувати. В цьому випадку потрібно терміново купувати квиток на літак і вирушати в Японію. У цій країні можливостей витратити гроші куди більше, ніж в будь-якій іншій точці світу. Хочете спробувати ексклюзивні страви, отримати нові відчуття і незабутньо провести день, тоді Японія кращий варіант для цього.

1. Відправити іграшку в подорож

podorozh_igrashki

У 2001 році у французькому фільмі «Амелі» героїня відправляє садового гнома свого батька в подорож по всьому світу. З подорожі надсилають фотографії гнома перед знаменитими пам’ятками…

В Японії Сона Азума робить те ж саме, тільки вона стягує невелику плату і працює тільки з м’якими іграшками. Азума керує божевільним, але все ж симпатичним туристичним агентством, відомим як Unagi Travel. За гроші вона буде супроводжувати плюшевих ведмедів, плюшевих кішок і собачок в екскурсії навколо Токіо, роблячи знімки перед такими місцями, як Токійська вежа і храм Сенсо-дзі в Асакуса. Також вона проведе VIP-тур по японських гарячих джерел. Азума навіть пропонує свої послуги людям за межами Японії.

Вона відкрила веб-сайт англійською мовою для клієнтів в Америці і Європі, де клієнти можуть розглянути питання про покупку турів до Кіото, Кумано Кодо і загадкового таємничого туру. Під час поїздки вона постійно інформує своїх клієнтів про місцезнаходження їх тварин через Facebook, і по закінченню поїздки безкоштовно відправляє іграшки та фотографії власнику.

Хоча бізнес Азуми виглядає трохи дивний, насправді це досить популярна послуга. Наприклад, її тури допомогли людям впоратися з втратою членів сім’ї. Спостереження за своїми іграшками, які подорожують по Японії, дійсно підняли їм настрій і допомогли впоратися зі своїм горем.

2. Пообідати ґрунтом

obid_zemleyu

В Японії процвітає досить багато химерних ресторанів, таких як Alcatraz ER (пекельна тюремна лікарня) і Alice of Magic World (Аліса в країні чудес). Проте, Ne Quittez Paz виділяється серед своїх колег завдяки своєму шеф-кухарю (колишньому боксерові) Тосіро Танабе. За певну суму Ne Quittez Paz пропонує повний обід, в якому в кожну страву включений спеціальний інгредієнт: ґрунт.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Ідея споживання ґрунту може здатися не апетитною, але будьте впевнені – Танабе використовує тільки кращий ґрунт. Його доставляє компанія Protoleaf зі Шрі-Ланки та Індії, причому його викопують з глибини 10 метрів. Згодом компанія нагріває його, щоб вбити всі бактерії, а потім відправляє в Японію, де Танабе творить чудеса на кухні.

3. Купити «клона»

kloni_yaponiya

Якщо хтось завжди хотів мініатюрну копію себе коханого, йому пора відвідати “Токійську фабрику клонів”. Хоча тут до цих пір не навчилися робити справжніх клонів, але якщо клієнт готовий розлучитися з не зовсім маленькою сумою, йому виготовлять ляльку, що виглядає як його точна мініатюрна копія.

Цей процес відбувається за допомогою безлічі цифрових камер і 3D-принтера. Клієнта необхідно посадити в крісло, після чого його фотографують з різних ракурсів. Коли фотосесія закінчується, технічні фахівці роблять цифрову карту голови клієнта і друкують її на 3D-принтері.

4. Замовити друга на день

drug_na_den

Багато хто відчуває себе самотньо, а в Японії хандра взагалі дуже поширена. Насправді більше мільйона громадян страждають від «хікікоморі» – крайньої форми самотності і соціальної ізоляції, при якій люди замикаються в своїх спальнях і повністю припиняють спілкування з друзями і сім’єю. Такі компанії, як Hagemashi Tai наймають акторів, які зіграють будь-яку роль, від бойфренда до родича. Наприклад, підроблені друзі з’являться на весіллях та можуть прикидатися друзями нареченої або нареченого.

Аналогічним чином, Ossan Rental заповнює дуже специфічну нішу. Компанія, назва якої перекладається як «Оренда літніх чоловіків», здає в оренду двох чоловіків: експерта моди Таканобу Нісімото (46 років) і відставного бейсболіста Мікіо Сендоу (65 років). За 10 доларів на годину ці чоловіки будуть супроводжувати клієнтів по магазинах, грати в ігри і проводити день, розмовляючи з клієнтами і надаючи їм поради.

5. Сходити в кафе для котів

kafe_z_kotami_yaponiya

У світі є два види людей: ті, хто ненавидять кішок і ті, хто їх дуже любить. На щастя для представників сімейства котячих, Японія є однією з найбільш дружніх для кішок країн на Землі. Японці люблять проводити час з пухнастими вихованцями, але є одна серйозна проблема: якщо вони не одружені, не мають дітей і живуть в тісному приміщенні, то більшість з них не можуть мати домашніх тварин.

Японські домовласники дуже суворі і не допускають кішок в своїх квартирах. Отже, що ж робити, молодому любителю кішок? Звичайно ж, відвідати котяче кафе. Після того як перше подібне кафе з’явилося на Тайвані в кінці 90-х років, вони буквально підкорили Японію. Сьогодні на всій території країни розташовано близько 150 кафе, які є просто ідеальними місцями для постійно зайнятих офісних працівників, котрі хочуть розслабитися зі своїми улюбленими тваринами.

Зазвичай в котячих кафе живуть від 12 до 24 кішок, і, хоча серед них є і породисті, більшість кішок – звичайні вуличні. Клієнти проводять час, попиваючи каву, відпочиваючи за столиками або на диванах і чекаючи, поки принесуть кішок. Деякі люди навіть малюють або фотографують кішок, але при цьому суворо заборонений спалах на фотоапаратах.

Котячі кафе привертають людей з усіх верств суспільства. Туристи, службовці і бізнесмени із задоволенням заходять погладити пухнастиків і пограти з ними. У той час як більшість витрачає близько півтори години в кафе, деякі проводять в них до 6 годин. Але, коштує це задоволення недешево.

Далі буде…