Незабутній день в Японії. Частина 2.

yaponiya2

Думаєте вже все оригінальне спробували та побачили в Японії? Звичайно ж ні. Продовжумо список того, як незабутньо провести день в Японії.

6. Купання в басейні з вином

basein_z_vinom

Hakone Kowakien Yunessun – не просто звичайне гаряче джерело. Спа-курорт Yunessun розташований за межами Токіо і відкритий тільки дванадцять днів в році, але привертає масу відвідувачів. На додаток до тематичних курортів, таких як давньоримські лазні, курорт пропонує незвичайні басейни, наповнені рідинами, які більшість людей зазвичай вважають напоями. Наприклад, один басейн смарагдового кольору наповнений зеленим чаєм, який корисний для шкіри.

Відвідувачі, які хочуть чогось міцнішого, можуть розслабитися в найбільшій «чашці» кави на планеті. Як не дивно, є басейн рамена, в якому повно перцю і свинячого бульйону, але немає справжньої локшини. Проте, найпопулярнішим басейном є спа з червоного вина.

7. Найняти підробленого священика

svyaszennik_yaponiya

Християнство досі не особливо популярно в Японії. У той час як 77% американців і майже 60% британців вірять в Ісуса Христа, в нього вірять лише 1% японців. І це робить японські весілля неймовірно дивними. Майже 90% одружень проводяться в традиційній християнській манері, в комплекті з білими сукнями, «Аве Марія» і, найголовніше, підробленими священиками.

Захоплення західними весіллями почалося в 80-і роки, коли мільйони японських громадян стежили по телевізору, як вимовляють свої клятви такі знаменитості, як принцеса Діана і співак Ямагуті. З тих пір кількість християнських весіль зросла, тільки більшість священиків, які проводять церемонії, приїжджають з США і Європи. Звичайно, існують справжні японські священики, але є три причини, через які вони не беруть участь в більшості церемоній.

По-перше, для кожного заходу їх просто не вистачає. По-друге, більшості місцевим священикам подобаються подібні тенденції, оскільки більшість весіль взагалі не пов’язані з християнством – пари більше стурбовані зовнішнім виглядом, ніж змістом. По-третє, більшість людей не хочуть японських священиків, оскільки багато хто вважає, що вони не «автентичні». Зрештою, якщо хтось збирається провести західне весілля, то його варто проводити західній людині.

Відчувши прекрасну можливість швидко заробити гроші, весільні компанії почали наймати носіїв англійської мови для роботи в якості священиків, незважаючи на те, що вони не мають релігійної освіти. Насправді, багато хто з них навіть не християни. Все, що має значення, це те, що вони знають японську мову і можуть прочитати кілька псалмів. Менш ніж за півгодини підроблені священики можуть заробити 120 доларів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

8. Купити протез пальця

protezi_palciv

Індустрія підроблених пальців обслуговує дуже унікальну клієнтуру: членів японської мафії, також відомої як Якудза. Чому ж гангстери мають потребу в підроблених пальцях. Це пов’язано з кривавим ритуалом злочинного світу, відомим як «юбіцуме». Якщо гангстер здійснює якусь провину, він може спокутувати її і довести відданість, добровільно відрубавши останній суглоб свого мізинця. Якщо він знову провиниться, то відрубується наступний суглоб, далі третій, після чого переходять на інші пальці. Вважається, що ця традиція сягає корінням часів самураїв, коли ампутований палець означав, що воїн не міг володіти своїм мечем належним чином і повинен був покладатися на свого господаря для захисту.

Сьогодні це ознака злочинної діяльності, тому людині з ампутованими пальцями дуже важко отримати роботу. Їм на допомогу приходять такі люди, як Сінтаро Хаясі і Юкако Фукусіма.

Хаясі і Фукусіма роблять протези частин тіла, як правило, для жертв нещасних випадків або пацієнтів з раком молочної залози. Однак, оскільки уряд розправляється з бандами, такі люди, як Хаясі і Фукусіма, стають все більш і більш затребуваними у японських злочинців. Деякі виробники протезів (наприклад, Фукусіма) надають тільки підроблені пальці для відставних гангстерів, які сподіваються почати все спочатку.

Інші, такі як Хаясі, менш розбірливі і роблять підроблені пальці для мафіозі, які хочуть зберегти свою особистість в таємниці під час громадських заходів. Підроблені пальці стоять від $ 1 400 до $ 3 000. Зроблені з силікону, вони виглядають на сто відсотків реалістичними. Кожен палець виготовляється на замовлення, щоб виглядати як природна частина руки.

9. Відвідати салон для чищення вух

chistka_vuh

Зазвичай люди чистять вуха ватними паличками. Однак в Японії все по-іншому. За невелику плату молоді дівчата почистять вуха кому завгодно. Догляд за вухами дуже важливий в японському суспільстві. Крім прямої функції догляду за слуховим каналом, вважається, що чистка вух покращує здоров’я шкіри і допомагає схуднути.

Насправді, чисті вуха настільки важливі, що деякі вважають обов’язком матері вичищати вушну сірку у чоловіка і дітей. Але коли діти підростають, то часто відвідують спеціальних чистильників вух, які з’явилися по всій Японії.

Оскільки ліцензії на це не потрібно, кожен може відкрити свій власний бізнес з видалення вушної сірки. Клієнт спочатку заходить в кімнату, оформлену по-японськи. Молода жінка, одягнена в кімоно, подає йому чай і розважає бесідою. Потім вона укладає голову клієнта собі на коліна, накриває обличчя серветкою і використовує набір паличок «мімікакі» з бамбука, металу або пластику, кожна з яких оснащена спеціальним ковшиком для вискоблювання шматочків вушної сірки. Сеанс зазвичай триває від тридцяти до сімдесяти хвилин і може коштувати від 32 до 100 доларів.

10. Купити криві зуби

krivi_zubi

У країні останнім «писком моди» вважаються дівчата з кривими зубами. Цей стиль (відомий як «цуке-яба») став модним завдяки знаменитостям, таким як поп-співак Том Ітано, чиї криві від природи зуби звели з розуму багатьох молодих людей. Натхненні своїм кумиром, модні підлітки (і навіть жінки у віці від 20 років) почали відвідувати спеціальні клініки, де зубні косметологи ставлять їм «криві» мости.

За 400 доларів стоматологи наклеюють підроблені зуби зі слонової кістки на справжні зуби, створюючи враження, що ікла випирають вперед. Мабуть, ця мода стала настільки популярною, що є навіть група дівчат, в якій всі учасниці використовують такі зуби. За словами хлопців, криві «усмішки» роблять дівчат більш «доступними». Подібні недоліки допомагають легше зав’язати з ними розмову.

Тож, якщо Ви плануєте мандрівку в Японію, тепер вже точно будете знати як незабутньо провести день в цій чудовій країні.