Мандрівки без проблем або як запезпечувати себе під час подорожей

podorozh_groshi

Жити подорожами і побувати в кожному куточку землі мріють майже всі. Але що нас зупиняє? Правильно – гроші. Не можна ж просто кинути роботу, зібрати валізу і вирушити підкорювати світ. Чи все ж таки можна? Ми розповімо про надійні способи, які допоможуть Вам забезпечити себе в подорожі фінансово сповна.

1. Вчитель англійської

vchitel_angl

Вчителі англійської мови користуються великим попитом, особливо в країнах Азії, Африки і Латинської Америки. При цьому, щоб викладати англійську мову в школі, необов’язково мати освіту педагога або бути корінним носієм мови. Але в деяких серйозних школах від Вас можуть вимагати показати сертифікат про здачу міжнародного іспиту з TESOL, TEFL, хоча і зарплата в такому випадку буде відповідна

Де можна знайти роботу: Footprints Recruiting – найбільший закордонний портал, де можна знайти вакансії і подати заявку.

2. Робота на круїзному лайнері

kruiznii_lainer

Робота на приватній яхті або круїзному лайнері – хороший спосіб побачити різні країни і відвідати екзотичні місця. При цьому на кораблі Вам нададуть безкоштовне житло, харчування, страховку і готель на випадок зупинки в іншій країні. А на багатьох великих лайнерах для членів екіпажу є окремі магазини, інтернет-кафе, тренажерні зали і зони відпочинку з більярдом.

Різновидів роботи багато: шеф-кухар, стюардеса, тур-менеджер, фотограф, інженер і багато інших вакансій. Для деяких професій навіть необов’язково знати додаткову мову.

Щоб потрапити на лайнер, необхідно укласти контракт з однією з фірм і підготувати необхідні документи. Як правило, всі документи оплачує сам працівник, а контракт укладається мінімум на 6 місяців.

Де можна знайти роботу: Cruise ship job, Allcruisejobs – міжнародні сайти з пошуку вакансій на круїзному лайнері. Також вакансії можна знайти на локальних сайтах оголошень своєї країни.

3. Блогер

robota_bloger

Бути блогером – популярний, але далеко не найлегший спосіб заробітку під час подорожі. Адже для того, щоб канал приносив дохід, потрібно мати велику кількість підписників, які коментуватимуть, лайкатимуть і ділитимуться Вашими публікаціями.

Один з популярних інстаграмерsв – Джек Морріс (Jack Morris) має близько 3 млн підписників. В інтерв’ю він розповів, що за один рекламний пост отримав $ 9 000. Багато блогерів рекламують бренди, за що отримують безкоштовні речі і поїздки в інші країни.

Однак досягти таких цифр нелегко. На розвиток самого блогу і його тематики може піти кілька років, та й то гарантій немає ніяких.

4. Робота в хостелі

robota_v_hosteli

Багато невеликих готелів та хостелів готові наймати іноземців для різної роботи: прибирання території, підготовка номера, розселення гостей або зустріч приїжджих в аеропорту. При цьому, крім зарплати, працівникам надається безкоштовне житло, а іноді 3-разове харчування та страховка. Звичайно, це не робота мрії, та й зарплата в таких готелях невелика, проте нові знайомства і можливість доторкнутися до культури тієї чи іншої країни і відвідати безліч цікавих місць – забезпечені.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

5. Бортпровідник

bortprovidnik

Робота на борту літака дозволяє відвідати безліч країн, завести нові знайомства, при цьому дає знижку до 90% на авіаквитки, на готелі та оренду для себе і своїх рідних. Плюсом є дуже хороша зарплата.

Звучить чудово. Але тут є і свої труднощі. Така робота зазвичай займає близько 80 годин на місяць. Крім того, щоб отримати посаду, Вам доведеться пройти досить жорсткий відбір.

6. Купівля речей в різних країнах

kupivlya_rechei

Щоб окупити витрати на подорож, попередньо можна домовитися з невеликим магазинчиком (або з окремою людиною), що Ви привезете який-небудь предмет з іншої країни. При цьому магазин отримає рідкісний товар, а Ви – непоганий бонус за доставку.

Деякі люди купують речі, які відомі своєю якістю і місцем походження: італійська шкіра, турецька кераміка, китайський чай і т. д. Потім просто продають цей товар по оголошенню або домовляються з продавцями.

7. Міжнародний кур’єр

mizhnarodnii_kur_er

Багато великих інтернет-магазини, щоб доставити товар за лічені дні, доручають доставку туристам, які як раз повертаються додому з подорожі або, навпаки, летять відпочивати.

Турист, що збирається летіти додому, повинен залишити інформацію про себе і свій переліт на спеціальному сайті з доставки або на сайті магазину, а співробітники магазину підберуть потрібну посилку (зазвичай це гаджети або одяг). Після прильоту, туриста зустрічає співробітник сервісу, гроші за товар і бонус за доставку повертаються на рахунок на карту.

У тому випадку, якщо Ви подорожуєте на машині, то можете підробити автокур’єром. Якщо є вільне місце в машині, то можна захопити вантаж і перевести його в сусіднє місто, тим самим окупивши деякі витрати.

8. Бармен

barmen

Багато клубів і ресторанів наймають персонал по всьому світу. Тому, набуваючи навичок бармена, Ви отримуєте відмінну можливість відвідати нові країни, екзотичні місця, дорогі вечірки і завести багато нових друзів. Крім того, як правило, персоналу надаються безкоштовне житло, харчування і всілякі бонуси.

Звичайно, при такій роботі важливо знати хоча б базову англійську або вміти прийняти замовлення на мові тієї країни, куди Ви їдете працювати.

9. Дистанційна робота

distanciina_robota

Якщо у Вас є ноутбук, інтернет і певні навички, то можна заробляти гроші, перебуваючи при цьому де завгодно. Багато компаній вважають за краще працювати з співробітниками віддалено. Особливим попитом користуються дизайнери, програмісти, менеджери, письменники. Для деяких спеціальностей навіть передбачено дистанційне безкоштовне навчання.

Також можна домовитися на своїй поточній роботі про те, що Ви будете виконувати свої обов’язки дистанційно. Але в цьому випадку, як правило, щоб Вам пішли назустріч, Ви повинні бути дійсно хорошим фахівцем і незамінним співробітником.

10. Робота Au Pair

robota_au_pair

Au Pair (з французької «на рівних») – це міжнародна програма культурного обміну, яка дозволяє пожити в іншій сім’ї (родині, яка приймає туристів), вивчити нову мову, пізнати культуру і країну в цілому. Особливість в тому, що учасник приїжджає і живе в такій сім’ї на правах члена сім’ї, як старший брат або сестра. При цьому всі витрати на програму, а також харчування та зарплату приїжджому забезпечує сама сім’я.

Від того, хто приїхав, потрібно виконувати різну роботу по дому: забирати дітей зі школи, допомагати по господарству, ходити в магазин і виконувати різні прості доручення.

11. Подорож на відсотки

podorozh_na_procenti

Один з найрадикальніших способів для тих, хто вирішив поїхати, – це продати все нажите непосильною працею і віддати гроші в банк. Існують десятки тисяч людей, які вчинили саме таким чином – продали квартири, машини і поїхали жити в іншу країну.

Не потрібно боятися подорожувати, а тим більше переживати про фінансову сторону мандрівки. Адже знаючи і використовуючи запропоновані поради, Ваші подорожі будуть проходити без проблем.