7 дивовижних причин відвідати Шрі Ланку (фото)

Невелика острівна країна Шрі Ланка щороку приймає мільйони туристів. Більшість сюди їдуть відпочити на теплому узбережжі Індійського океану, але окрім пляжних курортів країна має що показати навіть найвибагливішому мандрівнику.

Дикі слони

slony

Шрі Ланка може похвалитись найбільшою густотою диких слонів у всій Азії, цього величного звіра можна зустріти просто посеред дороги. А найкращі місця для спостереження за слонами – це численні нацпарки. На півдні найпопулярніші – Яла та Удавалаве, окрім того великою популяцією слонів можуть похвалитись нацпарки в центрі країни – Міннерія та Каудулла.

Чайні плантації

tea-plantation

Цейлонський чай є візитівкою країни, а високогірні чайні плантації Шрі Ланки – просто неймовірне видовище. Яскраво-зелені кущі на фоні величних гір, збиральниці чаю в колоритних яскравих костюмах – все це виглядає як на картині.

Високогірна залізниця

sri-lanka-train

Залізниця на Шрі Ланці була збудована британцями ще у 19-му столітті. З того часу мало що змінилось, старі потяги, старі вокзали і неймовірні краєвиди з вікон – найвища її частина прокладена на висоті 1900 метрів над рівнем моря посеред чайних плантацій. Наймальовничіша частина дороги – від Хаттона до Елли.

Дев’ятиарковий міст

demodara

Неймовірний віадук Демодара, збудований майже сто років тому в горах біля містечка Елла. Особливо таємниче виглядає на світанку, коли навколишні пагорби тонуть в тумані. Напевне саме через це його ще називають Мостом в небо.

Серфінг

surfing

Шріланкійські пляжі на узбережжі Індійського океану ідеально підходять для серфінгу – хороша хвиля тут знайдеться майже завжди. На південному узбережжі країни є сотні спотів, і кожен зможе знайти собі свою місцину – починаючи від тихих рибацьких селищ і закінчуючи шумними курортами з вечірками та пляжними барами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Кити

whale

Біля берегів Шрі Ланки проходять шляхи міграції китів, тож ця країна прекрасне місце, щоб спостерігати за цими гігантськими тваринами. Всього в місцевих океанічних водах є біля 20 різних видів китів. Біля південного узбережжя китів найлегше можна зустріти в період з грудня по березень.

Пляжі Індійського океану

beach_sri_lanka

І, звичайно, пляжі Шрі Ланки – це ще одна особлива атракція. Особливість Шрі Ланки в тому, що тут різна сезонність на різних узбережжях. Так на півдні (Хіккадува, Унаватуна, Велігама, Мірісса) сухий сезон триває з жовтня по квітень, а на східному узбережжі (Трінкомалі, Аругам Бей) – навпаки з квітня по жовтень.