Райські острови Таїланду

Таїланд – одна з найпопулярніших країн в Азії для пляжного відпочинку і не дарма – місцеві краєвиди зачарують будь-кого. Не зважаючи на те, що Таїланд щороку відвідує десятки мільйонів туристів, на місцевих пляжах запросто можна знайти майже безлюдну місцину.

Підготували для вас підбірку найкрасивіших островів королівства.

Острів Ко Ліпе

koh_lipe

Маленький острів Ко Ліпе розташований на краю Таїланду, майже біля кордону з Малайзією. Невеликий острів, оточений кораловими рифами, з білим пісочком та блакитним морем не дарма називають тайськими Мальдівами – рівень краси тут зашкалює. Ще десять років тому тут майже не було туристів, а місцеве населення – морські цигани – заробляли виловом риби. І хоч зараз людей тут побільшало, природні красоти нікого не залишать байдужими.

Острів Ко Самет

koh_samet

Острів Самет – це територія нацпарку, тут слабо розвинута інфстратруктура, небагато людей, не такі вже й бюджетні готелі. Але! Тут неймовірної краси море, одна з найкращих точок у всьому Таїланді для плавання з маскою.

Острови Пхі Пхі

phi-phi

Після того, як на екрани вийшов фільм “Пляж” з Леонардо Ді Капріо сюди ломанулись тисячі туристів. Це погані новини. Хороші новини, що всі вони юрбляться в центрі острова Пхі Пхі Дон, а човником за 100 бат (біля 3 доларів) можна добратись до все ще красивих та все ще й безлюдних пляжів.

Острів Ко Ланта

koh_lanta

Острів Ланта – це майже як Пхі Пхі, тільки острів більший, а людей менше. Відповідно, знайти пляж без людей – взагалі не проблема. Розташований він також в Андаманському морі на півдні Таїланду.

Острів Пхукет

phuket234

Це найбільший і найтуристичніший острів Таїланду, але навіть тут можна знайти райські місцини. Такі як, наприклад, пляж Найтхон чи Банг Тао.

Сімілани

similan

Це архіпелаг, що складається з 9 безлюдних островів. Оскільки місцевого населення тут нема, відсутній і громадський транспорт, тож потрапити на Сіміланські острови можна тільки з екскурсією. Але, повірте, воно того вартує. Не дарма Сімілани називають тайськими Сейшелами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Ко Тао

koh_tao

Ко Тао – найменший з трійки тайських островів у Сіамській затоці (решту два – це Самуй і Панган). В перекладі назва означає черепаха. А ще тут неймовірний підводний світ, то ж місце одне з найкращих для снорклінгу та дайвінгу в Таїланді.

Острів Ко Панган

phangan

Сусід Ко Тао, відомий у першу чергу завдяки скаженим вечіркам Повного місяця – Full Moon Party. Їх вважають чи ненайкращими пляжними вечірками у всьому Таїланді. Але навіть ті, хто не сильно люблять гамірні дискотеки, зможуть відшукати на острові Ко Панган затишні та мальовничі пляжі.

Ко Паям

phayam

Один з найменш відомих тайських островів. Загубився біля кордону з М’янмою. Тут, в принципі, нема нічого – ні розваг, ні доріг, ні модних готелів. Натомість є своя неповторна атмосфера і ідилічно пусті узбережжя.