Мрії збуваються в …

mrii

Будь-яка подорож може стати не тільки пізнавальною і цікавою, але і вельми корисною. Якщо правильно вибрати напрямок і поставити мету – можна круто змінити своє життя, так як майже в кожному куточку планети існують магічні місця, здатні виконати будь-яке Ваше бажання. Тож, ми розповімо, про ті місця, куди треба поїхати, щоб загадати бажання, яке неодмінно збудеться.

Італія, Верона. Балкон Джульєтти

dzhuletta1

Будівля XII століття з інтер’єрами XVI і XVII століть у Вероні належала раніше родині Капелло, яка, нібито, послужила Шекспіру прототипом сім’ї Капулетті. На будівлі – великий балкон, повитий плющем – саме там, за народними переказами, відбулося перше побачення Ромео і Джульєтти. А під балконом – статуя самої Джульєтти на невеликому постаменті (робота скульптора Нерео Константіні).

Права частина бюсту блищить більше, ніж ліва, тому що є переказ: потрібно потерти праву половину бюсту для того, щоб прийшло щастя. Туристи труть так активно, що, кажуть, протерли зовсім, і владі міста довелося латати дірку в грудях бронзової Джульєтти металом.

А ще склалася традиція приклеювати до стіни будинку записочки на жуйку, і незважаючи на те, що у дворі будинку посаджене спеціальне дерево «для записочок», жуйки з папірцями на стіну будинку все одно продовжують клеїти. А що поробиш? Традиція є традиція, і ніякими нововведеннями її не змінити.

Польща, Краків. Пам’ятник Адаму Міцкевичу

mickevich_krakiv

Пам’ятник одному з найвідоміших в світі поляків – поетові Адаму Міцкевичу – навпроти Маріацького костелу в Кракові – це, на превеликий жаль, копія. Як і багато інших пам’яток, оригінал був знищений нацистами при захопленні Польщі в 1940-му році. Відновлений він був в 1955-му році.

І саме з того часу існує традиція, яку з захопленням та ентузіазмом зберігають польські (і не тільки) студенти. У січні під час балу учнів і вчителів, який проходить за 100 днів до іспитів, студенти приходять до пам’ятника для того, щоб … на одній нозі попригати навколо пам’ятника. Вважається, що кількість кіл навколо пам’ятника буде відповідати оцінці, яку учень отримає на іспиті. Так що намагаються і стараються всі!

Україна, Київ. Пам’ятник коту Пантелеймону

kiiv_kit

Величезний персидський кіт, який, поки був живий, мешкав в ресторані «Пантагрюель», тепер сидить неподалік від Золотих Воріт у вигляді бронзового пам’ятника. Фігурка перса вийшла такою кумедною, що до нього відразу ж потягнувся народ. Вирішили, що якщо погладити одночасно хвіст і вухо кота, прийде удача. Може і так…

Кажуть же, що сам кіт попередив господарів ресторану про те, що буде пожежа, а сам врятуватися не зміг (пам’ятник йому поставили саме після пожежі, в якій він і загинув, в 1998 році). Ще кажуть, що саме кіт зробив ресторан одним з найулюбленіших місць киян. Також говорять, що цей величезний кіт був реінкарнацією булгаківського Бегемота, і тому мав владу притягувати людей і відводити від них небезпеку.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

У будь-якому випадку, тепер бронзовий Пантелеймон – улюбленець не тільки киян, але всіх, хто приїжджає в це місто. Так що будете в Києві – не забудьте відвідати тваринку!

Туреччина, Ефес. Будинок Діви Марії – місце паломництва християн

dim_divi_marii

Тут є джерело, вода з якого вважається цілющою. Біля нього розташована стіна, де кожен може загадати бажання, закріпивши вузлик з будь-якої матерії на спеціально встановлених решітках. За легендою, в цьому будинку відбулося Успіння Богоматері, яка провела тут останні роки земного життя.

Ірландія, Бларні. Замок Бларні.

zamok_blarni

Всіх сюди вабить магічний камінь, який (і це твердження ніхто не піддає ні найменшому сумніву!) дарує кожному, хто торкнеться до нього губами, неймовірне красномовство. Діставшись по гвинтових сходах до того місця, де в стіну намертво вмонтований кам’яний уламок, ляжте на спину, голову закиньте назад, руками тримайтеся за поручні і поцілуйте камінь Бларні. Відразу ж голос Ваш стане ніжним, мова переконливою, а грамотність зросте в декілька разів!

Ізраїль, Єрусалим. Стіна Плачу

stina_plachu

Це найсвятіше для іудеїв місце. Звичаєм мільйонів людей усього світу стало вкладати записки між каменів Стіни Плачу. На них пишуть прохання про дарування здоров’я, достатку, порятунку і удачі. А найголовніше при цьому – просто вірити.

Англія, Лондон. Нульовий Меридіан

nulovii_meridian

Лондон – це не тільки столиця моди, повне зібрання хіпстерів, але і центр планети Земля. Центральною точкою став Гринвіцький меридіан, який служить початком відліку географічних довгот, а також є головним пунктом прийому бажань. Постояти на ньому вважається доброю прикметою – в таких незвичайних місцях завжди дуже сильна енергетика. Опинившись тут, треба встати на лінію меридіана, щоб одна нога була в Західній півкулі, а друга -в Східній, і загадати бажання.

Чеська Республіка, Прага. Карлів міст

karliv_mist

Карлів міст є справжнім символом Праги. Історія у нього похмура: саме звідси був скинутий у річку мішок зі святим Яном Непомуцьким, і це відзначено на мосту хрестом і двома цвяхами. Щоб збулося все задумане, треба або взятися однією рукою за Яна Непомуцького, а іншою за собачку на рельєфах мосту, або покласти руку на хрест з п’ятьма зірками на мармуровій дошці і загадати бажання. Ян шанобливо ставиться до людей, що чинять всі ці немислимі дії, і завжди виконує бажання.

Італія, Рим. Фонтан Треві (Фонтан ді Треві)

fontan_trevi

Коли музеї надокучать, саме час вийти на вуличку і сісти в кафе біля фонтану. Ідеальне місце – Фонтан Треві. А привертає увагу туристів він не тільки красою. Досить кинути в нього монетку – і бажання збудеться. Традиція кидати монети у фонтан та загадувати бажання (обов‘язково правою рукою через ліве плече, інакше все марно) з‘явилася після американського фільму “Три монети у фонтані”, що вийшов на екрани у 1954 році. Так як майже кожен день працівники міських служб витягають із фонтану близько 1500 євро, значить, бажання і правда здійснюються.

Греція, Родос. Сім джерел

sim_dzherel

На грецькому острові Родос, розташоване чудо-джерело під назвою Epta Piges. У тіні величезних платанів і сосен із землі б’ють сім ключів, які зливаються в один струмок, що протікає по темному тунелю майже 200-метрової довжини. Якщо пройти босоніж по цьому похмурому підземеллі, можна стати здоровішими і мудрішими. Однак, бажаючих бродити в темряві по щиколотку мало – вода просто крижана! Але якщо Ви все-таки наважилися на це – Вас чекатиме приємний бонус в кінці – мальовниче озеро, уздовж берега якого, прогулюються прекрасні павичі.

Франція, Париж. Стіна кохання.

stina_kohannya

Місто романтики і кохання буквально просякнуте магією і чарами. Стіна кохання – одне з головних місць не тільки через свою унікальність, а й через магію, що оточує все навколо. Вона з’явилася завдяки трьом художникам, які прикрасили 40 квадратних метрів зізнаннями в коханні більш ніж на 300 мовах світу. Таким чином, це місце стало популярним у закоханих і тих, хто ще шукає свою половинку. Потрібно знайти напис «Я тебе люблю» на рідній мові, прикласти до неї обидві руки і з усією пристрастю побажати собі любові.

Ізраїль, Тель-Авів: Зодіакальний район

zodiakalnii_raion

Яффа – одне з найдавніших міст світу. Зараз воно вважається районом Тель-Авіва, і саме тут можна зустріти Зодіакальний район – досить незвичайне місце, де можуть здійснюватися бажання. Вулиці тут носять назви знаків зодіаку і, щоб домогтися виконання свого бажання, треба знайти вулицю зі своїм знаком і доторкнутися до таблички. Іноді, щоб дістатися до таблички, доводиться постаратися – деякі з них знаходяться на висоті більше двох метрів.

Люди, заслуговують на те, щоб їх добрі та світі бажання здійснювались. Список магічних місць у Вас є, тож – відправляйтеся в подорож. Удачі!