Головні тренди для подорожі в 2018 році

agadir_morocco

Агадір в Марокко

Агадір – це головне місто в Марокко, розташоване на березі Атлантичного океану біля підніжжя Атландських гір, на північ від точки, де річка Сус впадає в океан.

victoria_falls_zambia

Водоспад Вікторія в Замбії

Водопад Вікторія – це водоспад у південній частині Африки на річці Замбезі на межі Замбії та Зімбабве. Водопад описаний як одне з семи природних чудес світу.

cluj-napoca_romania

Клуж-Напока в Румунії

Клуж-Напока, широко відоме як Клуж, є четвертим за населенням містом в Румунії та місцем розташування округу Клуж в північно-західній частині країни. Розташована в долині річки Дехзуль Мік, місто вважається неофіційною столицею історичної провінції Трансільванія.

victoria_seychelles

Вікторія на Сейшельських островах

Вікторія – це столиця Сейшельських островів і розташована на північно-східній стороні острова Маге, головного острова архіпелагу. Місто було вперше створене як місце британського колоніального уряду.

Основний експорт Вікторії – ваніль, кокос, кокосова олія, риба та гуано.

dubrovnik_croatia

Дубровник в Хорватії

Дубровник – це хорватське місто на Адріатичному морі. Місто є одним з найвідоміших туристичних напрямків у Середземному морі, морський порт і центр округу Дубровнік-Неретва. У 1979 році місто Дубровник приєднався до списку місць всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

hartford_connecticut_usa

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Хартфорд у штаті Коннектикут в США

Хартфорд є столицею США штату Коннектикут. Хартфорд називається “Страховим капіталом світу“, оскільки в ній розміщується багато штабів страхових компаній, а страхування є основною галуззю регіону. Місто було засноване в 1635 році і є одним з найстаріших міст США.

almeria_spain

Альмерія в Іспанії

Альмерія – це місто в Андалусії розташоване на південному сході Іспанії біля Середземного моря та є столицею провінції з такою ж назвою. В цьому регіоні дуже розвинена торгівля та текстильна промисловість, особливо шовк.

kaohsiung_taiwan

Гаосюн в Тайвані

Місто Гаосюн – це спеціальне містечко на Тайвані, розташоване у південно-західному Тайвані та на Тайванській протоці. Міжнародний аеропорт Гаосюн – другий за величиною аеропорт на Тайвані. Порт Гаосюн є найбільшою гаванню на Тайвані, але офіційно не є частиною міста Гаосюн.

bristol_united_kingdom

Брістоль у Великобританії

Брістоль – це місто та округа у Південно-Західній Англії. Місто межує з Північним Сомерсетом і Південним Глостерширом, з містами Бат і Глостер на південний схід і північний схід, відповідно.

Залізничні гори фортеці та римські вілли були побудовані поблизу злиття річок Фром і Ейвон.

Брістоль був початковим місцем для ранніх подорожей по пошуках Нового Світу.

toulouse_france

Тулуза у Франції

Тулуза – французький департамент Верхньої Гаронни та регіону Окситані. Місто знаходиться на березі річки Гаронна.

Місто з унікальною архітектурою, виконаною з рожевої теракотової цегли, за яку отримало прізвисько la Ville Rose «Рожеве місто».