Air Arabia відкриває рейс в Європу

За попередніми даними стало відомо, що у вівторок і неділю відправлення заплановано о 08.00 ранку а прибуття в аеропорт Праги імені Вацлава Гавела очікується в 11.50. У зворотню сторону рейс буде відправлятись о 12.35, прибуття згідно з прогнозами о 21.40 в ОАЕ.

air_arabia

В кожну середу, четверг і суботу рейси будуть відправлятися в столицю Чеської Республіки о 15.30 і прибувати о 19.20. Відправлення з Праги в Шарджу буде відбуватися о 21.05 і прибуття наступного ранку о 6.10.

Аеропорт Шарджі розташований приблизно в 25 км від міжнародної авіагавані Дубая. На даний момент повітряний флот Air Arabia налічує близько 50 літаків А320-300, а з 2019 року авіакомпанія планує ввести в експлуатацію ще шість лайнерів сімейства А320neo.

Air Arabia є арабською бюджетною авіакомпанією зі штаб-квартирою в місті Шарджа, що працює на ринку пасажирських перевезень з аеропортів Шарджі і Олександрії, а також з чотирьох аеропортів у Марокко, в країни Близького Сходу, Південно-Східної Азії, Європи і СНД.

arabia_com

Авіакомпанія є першим бюджетним авіаперевізником на Близькому Сході, здійснюючи польоти в 89 міст світу. Air Arabia відрізняється від багатьох низькобюджетних перевізників тим, що вона пропонує перельоти між пунктами призначення з пересадкою в базовому аеропорту Шарджі; також безкоштовно надається послуга перевезення багажу. Авіакомпанія має свої дочірні підрозділи – Air Arabia Egypt в Олександрії, Єгипет і Air Arabia Maroc в Касабланці.

Air Arabia оголосила на прес-конференції 9 вересня 2009 року, що вони створять нову авіакомпанію, яка буде базуватися в Єгипті, з групою Travco для розвитку туризму в Єгипті і розширення мережі Air Arabia. Travco – найбільша туристична компанія Єгипту.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Штаб-квартира компанії розташована на території міжнародного аеропорту Шарджі. Аеропорт знаходиться в 15 кілометрах від центральної частини Дубая. Станом на серпень 2016 року, флот Air Arabia складався з 38 літаків Airbus A320 із середнім віком в 2,8 року. Всі літаки мають однокласну компоновку на 162 (168) крісел (економ-класу). Літаки обладнані індивідуальною системою розваг, яка надається за додаткову плату.

ararabia

Нові рейси дозволять туристам отримати більше можливостей здійснювати мандрівки створюючи нові цікаві маршрути.