Їдемо у В'єтнам: який курорт вибрати

Тянеться В'єтнам на тисячі кілометрів, тож потрапляє у декілька кліматичних зон та відрізняється змінністю ландшафтів.

Острів Фукуок

phu-quoc.jpg (216.15 Kb) Острів Фукуок належить В'єтнаму, але розташований біля узбережжя Камбоджі. Найбільший острів В'єтнаму відомий у першу чергу своїми неймовірними пляжами, а також їжею – вважається, що саме тут можна скуштувати найсмачніші морепродукти у всьому В'єтнамі.

Муйне

mui_ne_beach.jpg (156.68 Kb)Невелике рибальське селище Муйне, як і Фукуок, розташований в південному В'єтнамі, тож найкраще сюди їхати у період з жовтня по квітень, поки триває сухий сезон. Місцеве узбережжя відзначається сильними вітрами, тож Муйне у першу чергу популярний серед кайт та віндсерферів. Також тут розташовані Білі та Червоні піщані дюни, популярні місця для одноденної екскурсії.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Нячанг

nha-trang.jpg (247.77 Kb)Нячанг – один з найпопулярніших курортів В'єтнаму, розташований на узбережжі Південно-Китайського моря. Може похвалитись довгим семикілометровим пляжем, а також найдовшою у світі морською канатною дорогою, що веде до острова Хонче.

Далат

dalat.jpg (178.26 Kb)Місто Далат – це такий собі шматочок Франції у горах центрального В'єтнаму. Тут нема моря і пляжів, але натомість є неймовірна природа навколо – гори, ліси та водоспади. А ще в Далаті не буває спеки, оскільки місто розташоване на високогірному плато.

Дананг

golden_bridge_da-nang.jpg (314.51 Kb)Дананг – це найбільше місто Центрального В'єтнаму і третє за величиною в країні. Як пляжний курорт почало розвиватись нещодавно. Родзинкою регіону є гора Ба На – ще на початку 20 століття французи збудували тут курорт. Зараз Ба На – це парк атракціонів, канатна дорога та цікавий пішохідний міст, закріплений "на руках".

Хоян (Хойан)

hoi-an-city.jpg (265.52 Kb)Старовинне містечко Хоян, включене до світової спадщини ЮНЕСКО, приваблює багатьох туристів своєю цікавою історією, архітектурою та атмосферою. І, звичайно, ж пляжами. Головне не забувати, що сезон дощів тут триває з вересня до грудень.

Бухта Халонг

ha_long_bay.jpg (220.45 Kb) Бухта Халонг – ще один об'єкт світової спадщини ЮНЕСКО у В'єтнамі, а також одне з нових природних чудес світу. У бухті відкриваються неймовірні види на тисячі островів чудернацької форми. Розташована на півночі В'єтнаму тож тут доволі холодно зимою, тож найкраще бухту відвідувати або весною, або восени.