Відпочинок в Таїланді: який курорт вибрати

Таїланд – це країна сотні курортів та островів і тисячі пляжів, тож серед такого різноманіття тяжко не загубитись. Ми підготували огляд найпопулярніших курортів Таїланду.

Паттайя

pattaya123

Найстаріший тайський курорт. А ще – найшумніший і…, напевне, найгірший. У Паттайї так собі пляжі, для білого пісочку та чистої водички доведеться вибиратись на сусідні острови. Сподобається тут хіба молоді, яка хоче цілодобово відриватись по клубах.

Пхукет

phuket123

Найбільший острів Таїланду, тож має пляжі на будь-який смак. Кому хочеться клубів та відриву – підійде курорт Патонг (тим більше, тут багато бюджетного житла), кому ж хочеться тиші та спокою – краще придивитись до пляжів на півночі – курорти Бангтао, Найтон і Майкао.

Самуї

kho-samui123jpg

Самуї – красивий та спокійний тайський острів, розташований у Сіамській затоці. Він більш спокійний ніж більш популярний Пхукет, а пляжі – не менш красиві. Якщо ж стане нудно – можна з’їдити на славнозвісну Full Moon party на сусідній Ко Панган, або зайнятись дайвінгом на Ко Тао.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Ко Чанг

koh-chang123

Острів Ко Чанг – сусід Самуї по Сіамській затоці. У перекладі Чанг означає слон, а ще це другий за величиною острів Таїланду. Ко Чанг – чудове місце для пляжного відпочинку, тут білосніжні пляжі та неймовірно блакитне море.

Крабі

krabi123

Крабі – це назва і міста, і району, і цілої провінції. Саме тут розташовані відомі острови Пхі-Пхі, а також тиха та спокійна Ко Ланта. На узбережжі материка також є свій прихований рай – це півострів Рейлей. Хоч Рейлей і є півостровом, але від материка він відокремлений непрохідними скелями, тож добратись до цього курорту можна лише по морю.