Дайвінг в Україні: найкращі місця

Україна не входить у топ локацій для дайвінгу, але не зважаючи на це у нас теж є цікаві місця для підводного туризму. Більше того, в Україні є як прості водойми для новачків так і складні та цікаві споти для досвідчених дайверів.

Одеський підводний музей

odesa
. . . . . .

Незвичний музей розташований біля центрального одеського пляжу Ланжерон. Створений місцевим водолазом у 2012 році, зараз нараховує сотні експонатів – від артефактів Кримської війни до реплік грецьких скульптур.

Світязь, Шацькі озера

svityaz

Світязь це найвідоміше з Шацьких озер, а також найглибше в Україні – найбільша глибина 58 метрів. Тож не дивно, що тут є дайвінг-школа. Видимість в озері не гірша, ніж в морі. Під час занурень можна побачити як різноманітну рибу в тому числі щуку та вугра, так і затонулі човни і жовто-блакитний глобус.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Малинський кар’єр, Житомирська область

karer-kalyuzha-malinskij-karerkalyuzha
. . . .

Малинський кар’єр або Калюжа – цікава дайвінг-локація неподалік від Києва. Спеціально для дайверів тут затопили статуї та мотоцикл. А ще на дні колишнього гранітного кар’єра можна знайти зуби акул, скатів, кості та інші палеонтологічні знахідки – до цих давніх пластів добились коли копали кар’єр.

Читайте також: Найкращі місця для дайвінгу у В’єтнамі

Острів Зміїний, Одеська область

20131015155543-50
. . . . .

Дайвінг біля острова Зміїний вважається одним з найкращих в Україні. Тут є кілька затоплених кораблів, в тому числі есмінець “Лейтенант Зацаренний” та підводний човен. А ще тут можна зустріти біля 50 видів риб, в тому числі і червонокнижні.

Соколовський кар’єр, Житомирська область

sokolovskyi

Ще одна чудова локація для дайвінгу біля Києва – Соколовський кар’єр на околиці Житомира. Це гранітний кар’єр глибиною 100 метрів. На дні тут є затоплені автомобілі, місцеві підводні чагарники нагадують ліс, а ще водиться багато риби.