Куди піти на вихідні в Києві 8-9 червня?

Перший робочий тиждень літа поступово добігає кінця, а це значить, що настав час розпланувати свій вікенд. Для того, щоб ви не витрачали час та зусилля на пошук подій та заходів на вихідні в Києві, ми підготували підбірку з найкращими з них. Шукайте листочок, ручку та занотовуйте!

Презентація першої книги видавництва “Локальна історія”

Напевно, чимало з вас чули про “Локальну історію”. Це — науково-дослідницький проєкт про минуле та сучасне України, який функціонує як в друкованому,  так і в електронному форматі. Цієї суботи ви маєте змогу відвідати презентацію книги від видавництва “Локальна історія” під назвою “Карпати. Коротка історія мандрів” авторства Ірини Пустиннікової.

Це — надзвичайно цікавий екскурс в історію Карпат сторічної давнини. Для того, щоб ви впевнились, чи ваша це книга, пропонуємо вам ознайомитись з анотацією до неї:

“Запрошуємо Вас у подорож Карпатами сторічної давнини! Маршрут такий:  у Трускавці п’ємо “Нафтусю”, відтак потягом “Нарти-дансинґ-бридж” прямуємо до Славська, оминаючи єгерів баронів Ґредлів десь в околицях Сколього,  набуваємось з гуцулами в Жабйому, підіймаємося на Говерлу, перед тим підживившись наїдками на полонині Заросляк. Десь поміж тим можемо пограти в теніс у Микуличині чи потаборувати із пластунами поблизу Осмолоди. Хто забажає підлікувати нерви, то гріх оминути лічницю Тарнавського в Косові. Якщо пощастить, то перетнемося з Іваном Франком чи Михайлом Коцюбинським у Криворівні. Повертаючись додому, неодмінно прихопимо зі собою ементалю із полонини Квасівський Менчул. Ця книжка – історичний провідник Карпатами в усі пори року, який знадобиться і сучасним мандрівникам”.

На презентації ви зустрінете Ірину Пустиннікову, авторку книги, журналістку, краєзнавицю та мандрівницю, а також — Віталія Ляску, співзасновника та головного редактора видавництва “Локальна історія”.

Коли: 8 червня 2024, 18:00

Де: книгарня “Сенс” (вул. Хрещатик, 34)

Вхід: вільний

Виставка картин “Деконструктивна жіночність”

Що для вас жіночність? Існує багато інтерпретацій цього поняття, оскільки кожна жінка — унікальна. Якщо ви бажаєте побачити, яким бувають прояви жіночності, які відрізняються від стереотипних загальноприйнятих норм, то завітайте на виставку “Деконструктивна жіночність”. На ній представлені доробки трьох українських художниць: Влади Ралко, Ніни Мурашкіної та Інни Хасілевої.

У своїх роботах кожна мисткиня зображує жінку по-новому. Відвертість, гротескність, справжність — от що ви побачите в картинах створених жінками про жінок.

Тривалість: 15 травня — 16 червня 2024

Графік: 11:00 – 19:00 (пн та вт – вихідні)

Де: галерея Vakulenko Art Consulting (вул. Костьольна, 8)

Вхід: вільний

Вихідні в Києві з Підпільним Кіноклубом

Напевно, вихідні в Києві неможливо уявити без стендап виступів. А що може бути краще, аніж спостерігати за улюбленими коміками, які обговорюють фільм? Тож якщо ви планували повести вечір неділі в гарній компанії та похіхікати з фільму “П’ятий елемент”, то це знак придбати квитки на Підпільний кіноклуб!

Вже цих вихідних ви побачите:

– Юра Коломієць

– Марк Куцевалов

– Василь Байдак

– Олександр Качура

– Ганна Кочегура

Найголовніше – 20% від коштів, зібраних на концерті, організатори направлять на потреби Збройних Сил України.

Коли: 9 червня 2024, 16:00

Де: Generator (вул. Михайла Грушевського, 3)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Екскурсія «Шістдесятники проти імперії»

Вихідні в Києві можуть бути не лише веселими, але й пізнавальними. Не вірите? Тоді не проґавте можливість відвідати екскурсію, присвячену шістдесятникам, яких жорстоко вбила радянська влада.

Під час екскурсії ви дізнаєтесь:

• Як дух Різдва привів Україну до незалежності і чому число 13 щасливе для української культури.
• Побачите пологовий будинок шістдесятництва — місце, де зароджувалось покоління.
• Послухаєте музику шістдесятників та їхню поезію.
• Побачите місце однієї з найбільших бібліотечних пожеж в Європі, яка тривала 31 годину.
• Відвідаєте одне з місць сили шістдесятників.
• Відкриєте таємницю тбіліського вірменина, який сидів в російській тюрмі за український націоналізм.
• Коли виникли жидобандерівці та навчимося прийому, як визначали стукачів і кадебістів.
• Побачите місце першого політичного протесту в СРСР.
• Дізнаєтесь про моторошні знахідки шістдесятників у лісах під Києвом.

Коли: 8 червня 2024, 11:00

Де: Майдан Незалежності

Квитки: можна придбати за цим посиланням