Куди піти на вихідні в Києві 1-2 червня?

Як швидко летить час! В суботу починається довгоочікуване літо, а це прекрасний привід цікаво провести вихідні в Києві. Спеціально для вас ми підготували підбірку заходів, які можна відвідати 1 та 2 червня.

Вихідні в Києві на Книжковому арсеналі

Книжковий арсенал — це Міжнародний фестиваль, присвячений книжкам. Саме тут вже дванадцять років поспіль збираються фанати літератури з усієї України (а дехто навіть приїжджає з-закордону!).

“Книжковий Арсенал” – це не лише місце для купівлі книг, а й осередок культурного життя. Щороку тут проводиться фестиваль, присвячений літературі та мистецтву. У 2024 році він триватиме з 30 травня по 2 червня під девізом “Життя на межі”.

У рамках фестивалю заплановано понад 200 різноманітних заходів: презентації нових книжкових видань, зустрічі з авторами для спілкування з шанувальниками їхньої творчості, дискусії на актуальні теми, лекції, виставки, театральні вистави, концерти та розваги для дітей. Це справжній форум для обміну думками, натхнення та занурення в атмосферу творчості.

На офіційному сайті Книжкового арсеналу ви знайдете програми подій в період з 30 травня по 2 червня ат зможете обрати захід до душі.

Коли: 30 травня — 2 червня 2024

Де: Мистецьки арсенал (вул. Лаврська, 12)

Виставка картин “Деконструктивна жіночність”

Що для вас жіночність? Існує багато інтерпретацій цього поняття, оскільки кожна жінка — унікальна. Якщо ви бажаєте побачити, яким бувають прояви жіночності, які відрізняються від стереотипних загальноприйнятих норм, то завітайте на виставку “Деконструктивна жіночність”. На ній представлені доробки трьох українських художниць: Влади Ралко, Ніни Мурашкіної та Інни Хасілевої.

У своїх роботах кожна мисткиня зображує жінку по-новому. Відвертість, гротескність, справжність — от що ви побачите в картинах створених жінками про жінок.

Тривалість: 15 травня — 16 червня 2024

Графік: 11:00 – 19:00 (пн та вт – вихідні)

Де: галерея Vakulenko Art Consulting (вул. Костьольна, 8)

Вхід: вільний

Виставка “Ігор Лобортас. 30 років ювелірного мистецтва”

Ювелірне мистецтво викликає неабиякий захват та інтерес, адже техніка створення ювелірних композицій вимагає чимало знань та навичок. Тож у тих, кого цікавить ця галузь і вони не знають, куди сходити на вихідні в Києві, є прекрасна можливість відвідати найбільшу експозицію за всю історію існування Класичного ювелірного Дому «Лобортас» під назвою “Ігор Лоботарс. 30 років ювелірного мистецтва”.

На виставці буде представлено чимало доробків митця та творця багатьох ювелірних технік Ігоря Лоботарса, зокрема: скульптурні композиції, мала та каменерізна пластика, анімалістика й мініатюрна ювелірна скульптура. Центром уваги стане колекція прикрас різних епох роботи майстрів Дому, що є поєднанням новітніх інноваційних розробок і винаходів творчої лабораторії «Лобортас» із класичними ювелірними техніками світового декоративно-прикладного та ювелірного мистецтва.

Тривалість: 10 травня — 9 червня 2024

Графік: Музей приймає відвідувачів з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок. Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок).

Де: Національний музей “Київська картинна галерея” (вул. Терещенківська, 9)

Підпільний стендап на даху

Якщо вам складно уявити вихідні в Києві без гумористичних заходів, то обов’язково приходьте похіхікати на даху KOOPERATIV, де відбудеться Підпільний стендап.

– Свят Загайкевич. Засновник «Підпільного Стендапу», амбасадор анекдоту про стоматологів, його виступи неможливо забути. Один із Королів Крінжу.


– Настя Зухвала. Феміністка. Русофобка. Авторка фрази “йобана блять русня”. Співведуча шоу «Гомін Аут» на радіо «Промінь».


– Єгор Шатайло. Ведучий радіо-стендап шоу «Гомін Аут» на радіо «Промінь». Сценарист проєкту «Телебачення Торонто». Перший в Україні хто почав продавати свої сольні виступи на сайті за гроші і це дозволяє йому роками не вилазити в люди.


– Юра Коломієць. Комфортний комік із великим досвідом, амбасадор гедонізму та продюсер ваших улюблених ютуб шоу.


Микита Трандафілов. Стендап комік з Одеси, сценарист, кримська цибуля. Переїхав в Київ заради стендапу.

Окрім того, що ви зможете відпочити душею та послухати смішні жарти, ви також допоможете Збройним Силам України, оскільки 20% від вартості квитків організатори направлять на потреби захисників та захисниць.

Коли: 1 червня 2024, 18:30

Де: Kooperativ (вул. Січових Стрільців 23А)

Вартість: 500 грн (*вхід для бійців ЗСУ та ТРО – безкоштовний за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Благодійний концерт ДахаБраха у Києві

Прихильники ДахаБраха, приготуйте свої гроші, адже гурт організовує концерт в Києві до 20 річниці свого заснування! Вже цієї суботи ви зможете почути культові хіти у виконанні улюблених виконавців. Розмаїття пісень вражає: ДахаБраха виступить як і відомі всі композиції, які вони створювали протягом двадцяти років, так і зовсім свіжі, які побачили світ у 2024 році.

Ба більше, всі кошти, отримані з концерту, підуть на потреби фонду “Птахи”. Тож це ще один аргумент, чому варто провести вечір 1 червня разом з ДахаБраха.

Коли: 1 червня 2024, 18:00

Де: Палац Україна (вул. Васильківська, 103)

Квитки: придбати можна за цим посиланням