А куди краще відправитися в мандрівку по Україні в квітні?
Бакота у Хмельницькій області
Шматочок раю в Україні, саме так називають особливе місце якого немає на карті і яке знаходиться на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Тут надзвичайно красиві краєвиди, можна побачити загадкові знахідки, унікальний скелястий монастир, цілющі джерела «Жіночого», «Чоловічого» та «Сімейного щастя».
Читайте також – Відпочинок на Бакоті: намети, пляжі, кораблі
Актовський каньон в Миколаївській області
“Каньйон Диявола” або “Малий Крим” – саме таку назву отримав Актовський каньйон через схожість із Великим Кримським каньйоном. Актовський каньйон належить до частини Національного природного парку “Бузький Гард”.
Існує дуже багато легенд, які описують місце, адже це досить дивовижне утворення природи і аналогом його є відомі Американські каньйони. Тут надзвичайної краси пейзажі, в яких можна побачити унікальні гірські тюльпани, які ростуть завдяки особливому клімату. Місце особливо цікаве фотографам, любителям старовини і скелелазам.
Гранітний каньйон в Черкаській області
На кордоні Черкаської та Вінницької областей, де тече річка Тікич можна побачити одне з найкрасивіших місць України, яке недарма знаходиться на другому місці у рейтингу “Сім чудес Черкащини”. Місце особливо подобається скелелазам, які часто тут проводять тренування.
Місцеві жителі кажуть, що це місце особливо красиве весною, коли природа просинається і все зеленіє, починає цвісти багато квітів. В народі це місце називають “маленькою Швейцарією”. Скелі та пейзажі Буцького каньйону, водоспад “Вир”, “Український Стоунхендж”, Буцька ГЕС – основні перлини, які краще бачити наяву а не на фото.
Озеро Світязь на Волині
Озеро Світязь є найбільшою і найглибшою природною водоймою в Україні, дуже схоже на море, особливо у вітряну погоду, коли хвилі досягають півтораметрової висоти.
Озеро вважається найкращою природною туристичною прикрасою Волині, знаходиться недалеко від Шацька і входить до складу Шацьких озер, групи з-понад 30 озер у північно-західній частині Любомльського району Волинської області, у межиріччі Прип’яті й Західного Бугу.
Зарваниця на Тернопільщині
Відвідати Зарваницю у квітні – чудова нагода відчути справжній передсвятковий настрій і зануритися у природу Тернопільщини. Річки, джерела, квіти, трави, близькість святинь Марійського духовного центру прямо посеред лісу. Це місце для багатьох паломників і мандрівників є символом очищення та єднання духовного світу з матеріальним.
Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді
Над річкою Стрипою, розташований Зарваницький регіональний ландшафтний парк. Природа Теребовлянського району, до якого належить Зарваниця, лісостепова, де збережено багато рослин і квітів, які занесені до Червоної книги.
Цвітіння сакури в Ужгороді
Закарпаття у квітні – це цвітіння сакури в Ужгороді, чарівні мукачівські магнолії, білосніжна Долина нарцисів поблизу Хуста. Також тут є ще одне спеціальне «весняне» місце – водоспад Шипіт, який у цей час особливо сильний і повноводний. Також на початку квітня варто завітати у Колочаву, де серед гір цвітуть крокуси – неймовірно яскраве видовище.
Шевченківський гай у Львові
Недорогий відпочинок та єднання з природою посеред Львова забезпечить мандрівка у квітні до Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». Гай на Чернечій горі зустріне Вас квітучими деревами та строкатим зеленим килимом, а також барвистими й урочистими приготуваннями до Великодня. Крім того, тут у житлових та господарських приміщеннях можна побачити багато предметів домашнього повсякденного вжитку.