Правила поведінки і закони Єгипту

Громадянин Великобританії був затриманий в Єгипті за сексуальне домагання співробітника аеропорту Хургади. За словами дружини британця і його сина, чоловік лише поплескав по спині працівника при проходженні контролю безпеки, бажаючи таким чином висловити свою подяку за оперативну роботу. Сім’я затриманого залишилася в Єгипті і бореться з місцевою владою за його звільнення.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Даний інцидент є лише одним з небагатьох, що відбуваються з туристами в Єгипті. У квітні 2017 мандрівник Роберт Лапхам був затриманий на 3 дні службою безпеки аеропорту Марса-Алам через підозри в створенні вибухового пристрою з м’ятних цукерок. Пізніше в тому ж році якась Лора Пламмер провела 15 місяців у в’язниці за звинуваченням у перевезенні наркотиків після того, як в її багажі були знайдені знеболюючі засоби, куплені в Великобританії за рецептом. У 2018 році 19-річний Мухаммед Фаті Абулкасем з Манчестера був заарештований після прибуття в аеропорт Олександрії і звинувачений в шпигунстві – причиною арешту стала фотографія, знята смартфоном з ілюмінатора.

vacationinegypt

Єгипет завжди був надзвичайно популярною країною для пляжної відпустки, проте встановлені в ній закони суттєво відрізняються від звичних нам. Ось чому, краще заздалегідь ознайомитися зі списком діючих в країні правил, головними з яких є перелічені нище.

womaninegipt

Головною порадою, яка вартує особливої уваги є те, що у громадських місцях, особливо в сільській місцевості, одягатися краще скромніше як жінкам, так і чоловікам. Крім цього слід утримуватися від особливої уваги один до одного, адже вираження теплих стосунків на публіці засуджується, не варто триматися за руки, цілуватися чи обніматися. До вживання алкоголю на вулиці і в будь-якому місці, крім ресторанів, готелів або барів, варто також ставитись обережно, адже це може привести до арешту.

marketinegipt

Особливу увагу слід звернути на дозвіл провезення деяких медичних препаратів, адже тут існують певні обмеження. Відносно того, що можна провозити і мати з собою варто заздалегідь дізнатися в посольстві Єгипту і в разі необхідності отримати офіційний дозвіл на ввезення їх та медичної довідки від лікуючого лікаря. Будь-яке оприлюднення негативної думки про Єгипет або президента цієї країни може викликати проблеми з владою, а навіть, в деяких випадках критика в соціальних мережах призводила до позбавлення волі.

medical

Тому, краще знати основні правила і не порушувати їх, щоб потім не зіткнутися з неприємностями під час чи опісля відпочинку.