Поради туристам, як не втратити гроші при бронюванні житла

Фотографувати апартаменти

Шахраї знаходять мандрівників, які шукають вигідні пропозиції, і обманюють їх, позбавляючи депозиту з найрізноманітніших причин. Так, господар апартаментів в Польщі звинуватив туристку в крадіжці телевізора і не повернув їй заставу. Але насправді такого предмета в житлі, яке здавалось в оренду просто не було. Щоб цього не сталося, експерти радять фотографувати апартаменти при заїзді і перед тим як покинути житло.

money

Перевірити справжність фотографій

Туристам потрібно чітко проговорити з господарем, яке саме житло пропонується в оголошенні. Іноді власники не говорять всієї правди і показують фальшиві фотографії. Так, мандрівник оплатив оренду кімнати в пристойному будинку в Амстердамі, але коли він приїхав за вказаною адресою, то виявив вантажний контейнер на узбіччі дороги. Завжди варто звертати увагу на справжність фотографій: вони повинні бути чіткими і реалістичними, зробленими в різному ракурсі.

Зробити скрін екрану з умовами проживання

До заїзду потрібно переконатися, чи включені у вартість проживання послуги з прибирання, користування wi-fi і рушниками, щоб потім з туриста не зняли додаткову оплату. Для цього ще на етапі бронювання потрібно зробити скрін екрану з умовами перебування в апартаментах.

Сплатити за оренду через сервіс

У разі, якщо виникає якась проблема – нерухомість відрізняється від заявленої або небезпечна для проживання – слід негайно звернутися до служби підтримки клієнтів сервісу. Якщо не зробити це вчасно, можна втратити свої кошти.

Ще одна поширена помилка – оплачувати проживання не через сервіс. Якщо житло в оренду пропонують шахраї, вони зникнуть разом з перерахованими орендарем грошима. Сервіс ж не перераховує гроші господареві в перші 24 години після заїзду, тому у клієнта, якого заселили в невідповідне житло або не заселили зовсім, є час звернутися за допомогою і повернути перераховану суму.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Вказати точну кількість людей, які будуть проживати

Також експерти радять на етапі бронювання заявляти точне число туристів, які будуть ночувати в квартирі. У разі, якщо число гостей перевищить вказане в договорі, господар житла буде вправі списати з рахунку постояльця додаткові гроші.