Фахівці порталу провели опитування серед мандрівників і з’ясували їх ставлення до нічних перельотів. Виявилося, що 52% пасажирів терпіти не можуть літати в нічний час доби. На це є кілька причин. По-перше, не у всіх виходить заснути в кріслі літака. По-друге, багато хто відзначає, що такі подорожі можуть бути шкідливими для здоров’я. Інша причина не любити нічні рейси – це додаткові кошти, які доводиться витрачати на таксі до і з аеропорту.
Згідно з проведеним опитуванням, 21% пасажирів вибирає ранкові і денні перельоти, тому що в цей час екіпаж ще «свіжий», а не втомлений. Серед мандрівників є і ті, хто вважає рейси вночі більш зручними. Таких налічується близько 15%. На їхню думку, такі перельоти дозволяють виспатися і зробити всі необхідні справи до відправлення в аеропорт. Ще 12% респондентів заявили, що для них головне – це ціна авіаквитків і вони готові летіти вночі, якщо це дозволить заощадити.
Експерти на основі відповідей пасажирів також назвали кілька плюсів у пізніх перельотів, крім більш низької вартості. Наприклад, нічні рейси відмінно підходять для сов: частина мандрівників зізналася, що їм легше летіти пізніше, ніж вставати і збиратися в аеропорт рано вранці.
Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола
Багато хто вважає, що рейси в темний час доби проходять спокійніше, так як вночі на борту менше «активних» пасажирів. Ще частина заявили, що такий переліт дозволяє мати в запасі цілий день. Найромантичніші мандрівники сказали, що пізні рейси дають відмінний шанс … ні, не цілуватися (!), а побачити красивий світанок. Правда, для цього літак повинен летіти на схід. Раніше американська туристична компанія The Points Guy з’ясувала, в який час доби вильоти літаків затримуються найрідше. Виявилося, що найвищий шанс вилетіти без затримок – з 7 до 10 ранку. Ризик не полетіти вчасно досягає максимуму з 20 до 22 вечора.
Ось така думка експертів, на основі відгуків інших мандрівників, а як відноситесь до нічних перельотів Ви?…