Два способи, як легко дістатися до Європи

Сядем у поїзд..Туристичні автобуси, які їдуть до європейських міст, стали не рентабельні. Через годинні черги на українсько-польському кордоні, люди вимушені по вісім годин стояти перед брамою в’їзду до ЄС. Альтернативою такій подорожі сьогодні стали інтерсіті міжнародного сполучення. Нині з України їздить три таких поїзди : Київ – Перемишль, Одеса – Перемишль та потяг «чотирьох столиць» Київ – Мінськ – Вільнюс –Рига, і цей потяг, який запустили лише наприкінці вересня, планують продовжити до Талліна.

pendolino

Інтерсіті – це простий, зручний та дешевий спосіб доїхати до європейських міст. Наприклад, швидкісний потяг Київ – Перемишль, за сім годин довезе вас до крайнього міста на Сході Польщі, але з головного двірця в Перемишлі, вже не буде проблемою дістатися до Кракова, Гданська, Варшави, словом в будь – яке польське туристичне місто. Квитки на Інтерсіті доступні, як для потягів Міжнародного сполучення. До того ж, жодних черг на кордоні. Митна та прикордонна служба перевіряє документи, під час руху поїзда. Тому не виникає жодних затримок.

Потяг «чотирьох столиць» – це ідеальний маршрут для українців, щоб дістатися до європейської Півночі. Прибалтика манить історичними пам’ятками, холодним Балтійським морем, смачною кухнею з рибних страв. Тривалість подорожі 19 годин з урахуванням проходження прикордонного контролю. Вартість проїзду у купе до Риги становить 2.248 гривень, до Вільнюса – 1662 гривні, до Мінська – 3622 гривні. Подорожувати швидкісними потягами перевага, яка українцям стала доступна за останні роки.

tablo1

До прикладу Європейці давно користуються інтерсіті, навіть для ділових поїздок. Щоправда там є швидкісні поїзди, які розганяють швидкість до 350 кілометрів на годину. Так, до прикладу, з Франкфурт на Майні доїхати до Парижу можна за три години, а це понад 700 кілометрів. А ціни на інтерсіті для європейців більш аніж доступний.

tablo2

Віка Вислоцька