Назване найбільш туристичне місто світу

Згідно з проведеною статистикою міста, частка туризму яких становить від 7% до 49% національного ВВП і є найбільш туристичними. І як це не дивно звучить у перелік увійшли міста, про які не так часто можна почути від туристів.

Канкун в Мексиці

cancunmexico

Канкун – це місто на південно-сході Мексики на північно-східному узбережжі півострова Юкатан в мексиканському штаті Кінтана Роо. Місто є надзвичайно значимим для туризму в Мексиці та місце муніципалітету Беніто Хуареса. Місто розташоване у Карибському морі та є одним з найбільш східних точок Мексики.

Канкун розташоване на північ від курортної зони Карибського узбережжя Мексики, відоме як Riviera Maya. У більш давніх англомовних документах назва міста іноді називається “Cancoon”.

Марракеш у Марокко

marrakeshmorocco

Марракеш є великим містом Королівства Марокко. Це четверте за величиною місто країни, після Касабланки, Фес і Танжер. Місто є столицею південно-західного регіону Марракеш-Сафі. Розташоване на північ від підніжжя засніжених атландських гір. Марракеш також є найважливішим з чотирьох колишніх імперських міст Марокко. Марракеш швидко зарекомендував себе як культурний, релігійний та торговельний центр для країн Магриба та Африки на південь від Сахари.

Сьогодні це одне з найбільш завантажених міст Африки і є головним економічним центром і туристичним напрямком. За розвиток туризму рішуче виступає правлячий марокканський монарх Мохаммед VI з метою подвоїти кількість туристів, які відвідують Марокко, до 2020 року до 20 мільйонів.

Макао в Китаї

Макао є автономною терит

macaochina
орією на західній стороні річки Перлина в Східній Азії. Поряд з Гонконгом, Гуанчжоу, Шеньчжені, Чжухаю та кількома іншими великими містами Гуандун, територія являє собою основну частину столичного регіону Дельти річки Перл, найбільш заселене місце у світі.

Макао є столицею світу ігор . Економіка міста сильно залежить від азартних ігор і туризму, з найбільшим доходом від грального бізнесу з 2006 року. Місто має дуже високий показник людського розвитку та четверту найвищу середню тривалість життя у світі.

Макао є одним із найбагатших регіонів світу, і його ВВП на душу населення за паритетом купівельної спроможності був вищим, ніж у будь-якій країні світу.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

До переліку також увійшли: Орландо (США), Анталья (Туреччина), Дубровник (Хорватія), Лас-Вегас (США), Венеція (Італія), Дубай (ОАЕ), Бангкок (Таїланд), Майамі (США), Кейптаун (ПАР), Пекін (Китай), Хошимін (В’єтнам), Мехіко (Мексика).