Додатки, які стануть незамінними для мандрівника

Зараз доступні для завантаження безліч додатків, які дозволяють отримати необхідну інформацію в потрібний час. Проте, не завжди відомо, який саме додаток допоможе в тій чи іншій ситуації.

Для того, щоб максимально комфортно почувати себе в чужій країні під час мандрівки створено додатки на всі випадки життя, які завжди можуть стати у нагоді.

mobileapp

City Mapper

CITY MAPPER це незамінний додаток, який дозволяє завантажити свіжі, зручні в обігу і інтуїтивно зрозумілі карти. Інколи загубитися в новому для себе місті є своєрідною пригодою, але особливо приємним є те, що можна в будь-який момент зорієнтуватися і знову відшукати правильну дорогу за допомогою цієї програми. Додаток не тільки допоможе легко уникнути неприємної ситуації, але й підібере найкращий маршрут і розрахує приблизну вартість проїзду, а також підрахує кількість калорій, які необхідно спалити, щоб добратися до потрібного місця пішки.

Bravoavia

Bravoavia дуже зручний додаток для пошуку дешевих авіаквитків серед сотень рейсів. Ціна квитка, тривалість перельоту, час вильоту і прибуття, пересадки – всі ці деталі доступні з допомогою цього додатка. Знайти і забронювати переліт можна де завгодно – і куди завгодно.

Tripadvisor

Надзвичайно відомий додаток серед туристів. Тут зібрано все що потрібно для туриста: де краще поселитися, куди піти поїсти, де діють спеціальні пропозиції, графіки роботи і багато іншого корисного з того що може стати в нагоді туристу.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Google Translate

Важко уявити відпочинок в країні, мови якої ти не тільки не розумієш, але і не маєш поняття до кого звернутися за порадою. Знання англійської мови не завжди відкриє всі двері, тому в складних ситуаціях незамінним помічником може стати цей перекладач.

Наприклад, Google Translate допоможе зрозуміти, що за дивне блюдо замовлене на обід чи кому присвячена пам’ятка.

Evaneos

Дещо незвичний додаток спеціалізується на тому, що допомагає мандрівникам встановити зв’язок з місцевими туристичними операторами. Для туристів з досвідом не секрет, що скористатися послугами турагенцій на місці значно дешевше, і за допомогою Evaneos можна домовитися з даними компаніями можна без проблем. Знаходячись в будь-якій точці світу можна з легкістю знайти людей, які спланують незабутню і цікаву мандрівку.

Інших корисних програм, які можуть стати у нагоді є надзвичайно багато, проте описані вище є найнеобхіднішими для забезпечення основною інформацією, яка необхідна під час будь-якої мандрівки чи бізнес-поїздки.