Зі Львова до Одеси літаком тричі на тиждень. Графік рейсу.

Рейси виконуватимуть по вівторках, четвергах та неділях літаком Boeing 737. Рейси Львів – Одеса розраховані на літній період та триватимуть до 31 серпня. Як уточнили у коментарі “Твоє місто” у прес-службі одеського аеропору, рейси стартують із 10 червня, втім точна дата запуску буде відома ближче до літа.

У вівторок літак зі Львова відправлятиметься о 13:30, а повертатиметься назад о 15:30. По четвергах та неділях вильоти зі Львова заплановані на 12:00, а з Одеси – на 10:00. Час у дорозі – 1 година. На сайті авіакомпанії поки що немає інформації про рейс зі Львова до Одеси, тож і вартість наразі не відома.

Нагадаємо, авіакомпанія SkyUp планувала відкрити внутрішні та міжнародні рейси. У січні торік львівський аеропорт проводив переговори з компанією щодо сполучення із Лісабоном, а у вересні лоукостер відклав старт регулярних рейсів, оскільки не дійшов згоди з Державіаслужбою. Зі Львова до Одеси SkyUp мав розпочати перельоти ще минулого року. Довідка SkyUp – авіаперевізник туроператора JoinUp, що виконує чартерні рейси зі Львова на курорти Туреччини та Єгипту. Авіакомпанія зареєстрували у червні минулого року в Києві.