З Закарпаття до Праги поїде поїзд

Укрзалізниця планує й надалі розвивати залізничний вузол у Мукачеві та створити там залізничний хаб. Зокрема, там передбачається організація розвинутої мережі залізничного сполучення з усіма регіонами України, а також створення мережі поїздів до ЄС.

Як повідомляв раніше в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, наступним міжнародним напрямком може стати маршрут до Праги. «З початку року є позитивна тенденція: кількість наших пасажирів, які мандрували до Європи, збільшилася вдвічі. Саме тому наразі ведемо переговори з колегами з Чехії та Словаччини для запуску маршруту до Праги», – зазначив він.

Нагадаємо, відсьогодні почав діяти новий графік руху поїздів на території України, країн СНД, Балтії та Євросоюзу. Новий графік руху забезпечує сполучення між усіма куточками України. У новому графіку на 2018/2019 роки передбачено курсування в межах України 181 пара пасажирських поїздів, з яких 133 пари – поїзди, що курсуватимуть цілий рік, інші – додаткові та літні поїзди. Загалом внутрішнє сполучення забезпечуватиме 141 поїзд, міжнародне – 40.