З Києва до Відня за 9 євро. Розпродаж авіаквитків.

У лоукоста Laudamotion у продажу з’явилися квитки на напрямку Київ – Відень за ціною від 9,9 євро в один бік та від 19,9 євро в обидва. Нові рейси з Відня у Київ почнуть виконувати з 1 лютого 2019 року 5 разів на тиждень – йдеться на сайті авіакомпанії.

Окрім сполучення у Київ лоукост Laudamotion відкрив продаж квитків на нові рейси з Відня у Марракеш (Марокко), Штутгарт (Німеччина), а також на грецькі курорти Іракліон, Родос, Кос, Корфу, Міконос та Закінтос. Купити авіаквитки Laudamotion можна на сайті ryanair.com/la/en. Нагадаємо, що лоукост Laudamotion є дочірньою компанією авіаперевізника Ryanair.

ryana

Laudamotion – австрійська лоукост авіакомпанія заснована в березні 2018 року Нікі Лаудою. Штаб-квартира знаходиться у Відні, авіакомпанія обслуговує 49 маршрутів у 18 країнах. У 2018 році Laudamotion і Ryanair оголосили про партнерство, згідно з умовами якого Ryanair отримав 75% акцій австрійської компанії.

Ручна поклажа у Laudamotion В ціну квитка на рейсах Laudamotion включено перевезення двох предметів ручної поклажі. Меншу ручну поклажу (до 35x20x20 cm) ви можете взяти з собою на борт, а більшу (до 55x40x20 cm) безкоштовно здати у багажний відсік перед воротами на посадку. Якщо ви купите послугу Priority, то зможете взяти на борт літака обидві ручні поклажі. Детальніше на сайті авіакомпанії

Зауважте, що на рейсах Ryanair безкоштовно можна взяти з собою лише одну малу ручну поклажу розмірами до 40 х 20 х 25 см.