Як просто і дешево потрапити до Норвегії?

norwej.jpg (117.97 Kb)

У лоукостів Ryanair та WizzAir зараз є дешеві квитки з міст Польщі в Осло, а якщо до цього додати перельоти з України, то можна добратися до столиці Норвегії з пересадкою у Польщі чи Литві від €44 у два боки.
Найдешевші квитки є зі Львова у квітні від €44 у два боки, з Києва у травні від €53 у два боки. Прямі посилання для бронювання авіаквитків з України в Норвегію:


Україна – Норвегія від €22 в один бік
Україна – Норвегія – Україна від €44 у два боки
Після відображення результатів клікніть на місто, яке вас цікавить і побачите ще нижчі ціни.
Лінки з конкретних міст

Київ – Осло (Торп) – Київ від €53 у два боки
Львів – Осло (Торп) – Львів від €44 у два боки

Зауважте, що трансфер в Осло з аеропорту Торп коштує 20 євро в один бік (з використанням коду AEROBUS). А саме місто Осло розташоване далеко від найгарніших фіордів, тож якщо вас цікавить природа, то варто летіти відразу на західну частину Норвегії в Берген (неподалік Язик Троля), Ставангер (гора Прейкестолен) або Олесунн.Лінки з конкретних міст:

Київ – Берген – Київ
Київ – Ставангер – Київ
Київ – Олесунн– Київ
Львів – Берген – Львів
Львів – Ставангер – Львів
Львів – Олесунн – Львів

Зверніть увагу, що у вказану ціну входять лише авіаквитки. Kiwi знаходить перельоти з довгими пересадками і у багатьох варіантах подорожі доведеться додатково оплачувати ночівлю. З іншого боку, це нагода відвідати ще одне місто. Уникайте пересадок у Лондоні, бо без візи Великобританії транзит лоукостами є неможливим.


Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!