Wizz Air скасував рейс Харків – Лондон

london_glow

Угорська авіакомпанія Wizz Air призупиняє виконання рейсів Харків – Лондон (Лутон). На сайті авіакомпанії відсутні квитки у цьому напрямку після 9 лютого і до кінця 2019 року. Причиною такої “оптимізації маршрутів” називають низький попит в зимовий період.

Авіакомпанія повідомляє, що пасажирам, які придбали квитки на скасовані рейси, пропонують бронювання на альтернативні рейси, повне відшкодування або 120-відсоткову компенсацію вартості квитків, яка перераховується на рахунок Wizz у формі кредиту. Інформує сайт Лоукост.

Нагадаємо що польоти за цим маршрутом стартували лише 13 листопада 2018 року. На рейсах використовувалися нові авіалайнери Airbus A320 дочірньої авіакомпанії Wizz Air UK, що була створена для роботи в Британії після Brexit’у. З аеропорту Харкова авіакомпанія Wizz Air також виконує перельоти в Краків, Вроцлав, Гданськ, Катовіце, Дортмунд і Відень. Також Wizz Air на майбутній літній сезон відмовиться від польотів з Вільнюса в Рим, Барі, Гетеборг, Стокгольм і Гданськ, повідомила компанія.

«Як завжди в практиці авіаційної індустрії, частота польотів змінюється з урахуванням сезону подорожей і привабливості маршрутів. Мета – зробити найпопулярніші маршрути доступними за мінімально можливими цінами. Авіакомпанія Wizz Air постійно спостерігає і аналізує результати наявних маршрутів», – йдеться у коментарі Wizz Air.