Основні оздоровчі курорти Європи

У Європі країною-лідером за численністю іноземних туристів, що перебувають на курортно-санаторному лікуванні, на початку XXI ст. є Чехія. Адже щороку кількість туристів, які відвідують Чехію з оздоровчою метою сягає 50 000 чоловік з понад 70 країн світу.

karlovy_vary_czech

Одним з найвідоміших у Чехії є курорт Карлові Вари

Карлові Вари або Карлсбад – це курортне містечко, розташоване в західній Чехії, на злитті річок Ohře і Tepla, приблизно 130 км (81 ми) на захід від Праги. Історично місто славиться своїми гарячими джерелами (13 головних джерел, близько 300 менших джерел та річка Тепла).

Крім цього великими курортними країнами у Європі є Німеччина. Тут розміщено понад 300 курортів, які приймають понад 1 млн осіб.

Багата на оздоровчі курорти Австрія, Швейцарія (бальнеологічні курорти), Італія, Іспанія, Португалія і Греція.

Останнім часом дуже швидкими темпами розвивається лікувально-оздоровчий туризм у Польщі, Угорщині, Словаччині, Болгарії, Румунії, республіках колишньої Югославії.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Також є безліч всесвітньо відомих курортів (Віші, Евіан), які спеціалізуються в лікуванні чи запобіганнi захворювань опорно-рухового апарату і порушень травної системи, а також центрів таласотерапії (Ля Біль, Сен-Мало), які знаходяться у Франції. Дані курорти володіють великою кількістю spa-центрів, які надають послуги масажу, фізіотерапії, грязьових аплікацій і водних процедур.

resorts_of_france

Так історично склалось, що більшість курортів Франції розташовані на узбережжі Атлантичного океану і Середземномор’я, де пацієнтам приходити в форму і, зокрема, боротися з респіраторними захворюваннями допомагають океанський клімат і морське повітря. Франція володіє унікальними центрами реабілітації та оздоровлення для лікування психіатричних захворювань, розташованими в середньовічних замках, де безпосередньо ведеться терапія і проживають пацієнти. Деякі курорти Франції (Кодалi, Бордо) пропонують винотерапію як лікування захворювань шкіри і кровоносної системи, а також як spa-процедуру.