Найкращі курорти Єгипту

Найкращими курортами Єгипту вважаються: Хургада, Шарм-эль-Шейх, Сахл Хашиш, Дахаб, Макаді Бей, Марса Алам, Нувейба, Сафага, Сома Бей, Таба і Ель Гуна.

hurghada

Хургада

Хургада є одним з найпопулярніших курортів на Червоному морі. Основна орієнтація — пляжний відпочинок, а також екскурсійні та розважальні тури. Головні екскурсії, які пропонують відвідати: в Каїр (до пірамід), в Луксор, на “Райський острів“( Paradise Island).

Морські прогулянки тут супроводжуються купанням серед коралових рифів, дайвінгом. Можливі також поїздки на верблюдах або квадроциклах по пустелі.

sharm_el-sheikh

Шарм-ель-Шейх

Шарм-ель-Шейх – курорт європейського рівня. На узбережжі розташовано безліч готелів, пляжів, місць відпочинку для туристів з усього світу. У місті діє понад 200 готелів різного класу і цінової категорії. Практично у всіх готелях влаштовані басейни, а також здійснюється безкоштовний доступ або автобусний підвіз до пляжів. На пляжах окрім купання і загоряння пропонується широкий спектр послуг: снорклінгу, дайвінгу, катання на водних лижах і скутерах, плавання на катерах зі скляним дном і в батискафах, підводні і інші морські екскурсії.

sahl_hasheesh

Сахл Хашиш

Sahl Hasheesh – бухта, розташована на побережжі Єгипту на Червоному морі, напроти Шарм-Ель-Шейху, приблизно в 18 км на південь від міжнародного аеропорту Хургади.

Затока Сахл Хашиш є домом для кількох островів та коралових рифів з відмінним дайвінгом та підводним плаванням. Неподалік острів Абу-Хашиш є місцевим протекторатом, що містить процвітаючу спільноту морського життя.

В Сахл-Хашиш – будується міжнародний курорт на узбережжі Червоного моря.

Тільки 14% курорту відведено під забудову, решта території залишиться за екзотичними садами, рукотворними каналами і лагунами, полями для гольфу.

dahab

Дахаб

Дахаб — не тільки пляжний курорт, але й тут ваблять туристів-любителів гарні умови для дайвінгу, віндсерфингу та екотуризму.

Головна особливість дахабського дайвінгу полягає в тому, що всі занурення здійснюються просто з берега, тобто для цього не треба відпливати деінде від узбережжя; тут близько 20 місць для занурень, причому максимальна глибина деяких із них сягає 200 і більше метрів.

makadi_bay

Макаді Бей

Макаді бей — затока та курорт на березі Червоного моря. Являє собою бухту за 30 кілометрів на південь від аеропорту Хургада. Складається з декількох готельних об’єднань, найбільше з яких — Мадінат Макаді (Madinat Makadi), утворене з готелів систем Sol Y Mar, Jaz і Iberotel (італійська, німецька і французька відповідно). Відмінними рисами є віддаленість від населених пунктів, коралові береги.

mars_alam

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Марса Алам

Це новий курорт, що швидко розвивається, з готелями від трьох до п’яти зірок. Особливо багато тут представників морської фауни (дельфін, дюгонь, манта, акули-молоти). Інтерес туристів привернули мангрові зарості, коралові рифи. Курорт має малозруйновану фауну коралових рифів, — один з найбільших дайвінг-центрів на Червоному морі.

Курорт став рости особливо швидко після того, як в листопаді 2001 відкрився Міжнародний аеропорт Марса-Алам.

nuweiba

Нувейба

Нувейба є місцем у єгипетському уряді Південного Синаю. Нувейба розташована між Шарм-ель-Шейхом і Табою. Нувейба простирається уздовж узбережжя Акабської затоки.

Порт Нувейби спостерігав значне розширення в останні роки. Щоденне поромне обслуговування в Акабі і Йорданії підтримується з порту. У минулому цей порт використовувався переважно паломниками на шляху до Мекки, проте сьогодні поромний сервіс щодня використовується десятками вантажівок у торгівлі між Єгиптом та арабським світом.

safaga

Сафага

Сафага — невелике курортне місто в губернаторстві Червоне Море, Єгипет. Знаходиться за 53 км на південь від Хургади.

Уже багато років Сафага є важливим торговельним портом. Є також пасажирським портом, в якому налагоджено регулярне сполучення круїзних рейсів з Йорданією та Саудівською Аравією. Крім порту тут багато туристичних готелів, бунгало і будинків відпочинку, оскільки поруч розташовано кілька родовищ фосфатів і Сафага є центром з їх експорту. Асфальтове шосе протяжністю 164 км з’єднує Сафагу з Кеною, розташованою в долині Нілу.

Сафага вважається одним з найважливіших бальнеологічних центрів країни. Найчистіший морський пісок володіє хорошими цілющими властивостями, які лікують ряд захворювань опорно-рухової системи, шкірних захворювань, в тому числі — псоріаз. Особливо популярний курорт серед любителів кайтсерфінгу і віндсерфінгу. Крім заняття водними видами спорту і відвідування визначних пам’яток, в Сафазі іноді проходять галасливі нічні вечірки на пляжі, які організують дайвери і серфери. Сафага також може залучати любителів рибної ловлі і гурманів, які мають можливість скуштувати рідкісні морепродукти в численних ресторанах міста.

soma_bay

Сома Бей

Затока Сома – прибережний курорт на Червоному морі в Єгипті, 45 км на південь від міжнародного аеропорту Хургади. Затока Сома є одним з кращих місць для пірнання у Червонео море з його рифом та різними прилеглими дайв-центрами. П’ять курортів (Sheraton, Robinson Club, The Westin, Kempinski та The Breakers Diving & Surfing Lodge) також мають доступ до 18-лункового, 72-го чемпіонату з гольфу та гольф-академії, розробленого Гері Плейєром.Сома Бей також має один з найбільших центрів спа та таласотерапії в регіоні. Водний спорт особливо популярний завдяки переважним вітрам, які ідеально підходять для віндсерфінгу, кайтсерфінгу та вітрильного спорту.

taba_egipt

Таба

Таба – маленьке єгипетське містечко біля північного краю Акабської затоки. Таба розташована в найбільш жвавих перетинах кордону з сусіднім Ейлатом, Ізраїлем. Незважаючи на це, що складається з трохи більше, ніж автобусного депо і розкішного готелю (в комплекті з казино).

В Табі часто відпочивають єгиптяни та туристи, особливо ті, що знаходяться в Ізраїлі на шляху до інших напрямків у Єгипті або у вихідні. Це найпівнічніший курорт Єгипту з Червоним морем.

У Табі туристів приваблює дайвінг і фрі-дайвінг, тут діють три дайв-центри, що проводять курси навчання за стандартами PADI – професійна асоціація підводних інструкторів. Ще одна розвага для туристів – особливий вид пустельного гольфу.

el_gouna

Ель Гуна

Ель-Гуна — туристичний курорт на узбережжі Червоного моря, розташований за 22 км на північ від Міжнародного аеропорту Хургада, і відомий, як «Перлина Червоного моря» або «Венеція в пісках».

Курорт розташований між водами Червоного моря і гірським хребтом Етбай.

Всі готелі та споруди курорту Ель-Гуна знаходяться на невеликих острівцях, сполучених між собою мостами та каналами, по яких курсують човни. На території курорту є пляжі, готелі та майданчики для гольфу. У число можливих розваг входить яхтинг, рибальство, віндсерфінг, кайтсерфінг, водні лижі та дайвінг.