Вартість авіаквитків до Шрі-Ланки буде знижена

Проект створений для того, щоб допомогти туристичної індустрії країни відновитися після серії терористичних атак 21 квітня 2019 року.

За даними управління з розвитку туризму Шрі-Ланки, напади призвели до скорочення числа туристів в червні на 57% в порівнянні з першим літнім місяцем 2018 року.

Це дуже турбує уряд країни, так як приблизно півмільйона її жителів безпосередньо залежать від туризму, а ще два мільйони побічно отримують прибуток від туристичної індустрії.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Шрі-Ланка є острівною країною в Південній Азії, розташована в Індійському океані на південний захід від Бенгальської затоки і на південний схід від Аравійського моря. Острів географічно відокремлений від Індійського субконтиненту затокою Маннар і протокою Палк.

Поряд з Мальдівами, Шрі-Ланка є однією з двох країн Південної Азії, які оцінюються як «високі» за індексом людського розвитку (ІЛР), причому рейтинг ІРЛ та дохід на душу населення найвищий серед країн Південної Азії. Конституція Шрі-Ланки надає буддизму “найперше місце”, хоча вона не визначає її як державну релігію. Буддизму надано особливі привілеї в конституції Шрі-Ланки.

Острів є домом для багатьох культур, мов і національностей. Більшість населення припадає на сингальську етнічну приналежність, тоді як велика меншість тамілів також відіграє важливу роль у історії острова. Маври, бургери, малайці, китайці і корінні Веди також є групами на острові.

Найпопулярнішимим є приморські курортні міста: Моратува і Галле а також історичні визначні пам’ятки Канді, Анурадхапура, Полонарува, Сігірія, гірський курорт Нувара-Елія.

Канді це стародавня столиця Цейлону, де зберігається одна з найшанованіших буддійських святинь — Зуб Будди. Дамбулла це найбільший храм, побудованим ще в I ст. до н. е. усередині печери і прикрашеним безліччю ніш з картинами з буддійського епосу. Анурадхапура вважається священним містом і ланкійською столицею буддизму. Тут росте найзнаменитіше і найстаріше на Шрі-Ланці дерево Бо, під яким, за переказами в Будди відбулося осяяння.

sri_lankaislands

Жителі Шрі-Ланки для туристів асоціюються як «усміхнені люди», вони славляться своєю гостинністю і привітністю. Подорожуючи країною обов’язково можна почути ланкійське «Аубован», що оначає запрошення залишитися надовго.