Укрзалізниця запустила поїзд зі Львова на Буковель

«Буковельський експрес» з 25 грудня їздить за маршрутом Львів-Ясіня-Львів. Його обслуговує сучасний дизель-поїзд. «Буковельський експрес» відправляється з Головного вокзалу Львова о 06:40 і прибуває на кінцеву станцію Ясіня о 12:25. Він зупиняється на станціях Івано-Франківськ, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Делятин, Надвірна, Галич. та ін. Експрес курсує з 25 грудня 2021 року до 16 січня 2022 року щодня, крім 1 та 4 січня. Потім поїзд їздитиме по п’ятницях, суботах та неділях. Про це повідомляє пресслужба Укразалізниці.

Зі Львова до станції Татарів (Буковель) експрес їде менш ніж 5 годин. З Татарова до курорту «Буковель» передбачено автобуси, які довозять за 20 хвилин. Вартість поїздки з кінцевої до кінцевої станції — від 164 до 225 гривень: можна обрати місця у вагоні першого чи другого класу. Також має значення завчасність придбання квитків.

express_buk

У складі дизель-поїзда 3 вагони — 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру, пристосований також для перевезення маломобільного населення.

Для проїзду залізничним транспортом пасажири повинні мати результат негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»), або документ про одужання від коронавірусу SARS-CoV-2 (у застосунку «Дія»).

Додамо, у Карпатах можна відпочити також на інших гірськолижних курортах.