Українські курорти на Чорному морі, які подобаються мандрівникам

luzanivka_ukraine

Лузанівка

Лузанівка — курортний мікрорайон в Одесі. Розташований по дорозі з центру міста до житлового масиву Котовського. Лузанівка вважається найдемократичнішим серед одеських пляжів — відпочинок тут найдешевший. Територія пляжу не поділена між приватними власниками. На відміну від інших Одеських пляжів, Лузанівка є природним піщаним пляжем, оскільки весь район знаходиться на природному барі, що відокремлює Куяльницький лиман від моря. Дно пляжу пологе, на пляжі є всі умови для відпочинку з дітьми. Вода і земля на цій ділянці узбережжя знаходиться на одному рівні. На березі є ігрові майданчики.

Лузанівка поступово перетворюється на дешевшу альтернативу Аркадії. Тут з’явився центр нічного життя, багато дискотек. У районі є багато готелів економ-класу. Щорічно влітку в Лузанівці збираються байкери з України та інших країн.

grybivka_ukraine

Грибівка

Грибівка — село в Україні, в Овідіопольському районі Одеської області. Відоме як чорноморський курорт. Територією села протікає річка Барабой, яка впадає в Чорне море.

Курорт включає більше 50 баз відпочинку (у тому числі готелів).

Тут досить розвинена інфраструктура: луна-парк, дитячі атракціони, численні бари і кафе, рибна ловля, прогулянки на катерах і яхтах, водні мотоцикли, комп’ютерні клуби, екскурсійне обслуговування.

Починаючи з 2011 року основною і довгоочікуваною подією літа в Грибівці став фестиваль «Summer Sound GRIBOFFKA», який щорічно проводиться на пляжі «Європа», що має велику територію (2 га), де розташований найбільший в світі пляжний бар довжиною 125 м.

При цьому на курорті простежується тенденція до сталого розвитку елітного відпочинку.

chornomorsk_ukraine

Чорноморськ

Чорноморськ (до 17 лютого 2016 — Іллічівськ) — місто обласного значення в Одеській області. Розташований у передмісті Одеси і відомий як один з найбільших портів України. Тут відправляються пороми на Варну, відбуваються регулярні пасажирські морські рейси до Стамбула.

У місті швидкими темпами розвивається пляжний туризм. Велика увага приділяється дозвіллю та відпочинку.

Пляжі простягнулися на 12 кілометрів уздовж моря завжди підтримуються в чистоті й порядку. Місто спроектоване компактно і зручно. Транспортні розв’язки з’єднують між собою торгові центри, місця відпочинку та житлові райони. Все це сприяє притоку туристів у літній сезон, який триває з травня по жовтень. У цей період населення Чорноморська практично потроюється.

karolino_bugas_ukraine

Кароліно Бугаз

Кароліно-Бугаз — причорноморський курорт, розташований на відстані 60 км на південний захід від Одеси, на початку піщаної коси, що розмежовує Чорне море з Дністровським лиманом. Відпочинок в Кароліно-Бугаз завжди вважався елітним завдяки віддаленості від індустріальних центрів і повній відсутності промислових підприємств.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Кароліно-Бугаз одне з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському побережжі. Піщана смуга, що протягнулася на два десятки кілометрів це чудові пляжі шириною понад 100 метрів з чистим дрібним піском. Пологе дно моря створює прекрасні умови для купання. Бази відпочинку розташовуються прямо на березі моря, в декількох метрах від берегової лінії. У селі містяться численні кафе, бари і дискотеки, прокат водних мотоциклів, водяні гори для дітей і дорослих.

zatoka_ukraine

Затока

Затока — селище міського типу в Одеській області. Наявність піщаного пляжу шириною 50 метрів і завдовжки 5 кілометрів та мілководдя зробило Затоку одним з популярних місць відпочинку жителів України, Молдови (в тому числі Придністров’я), Білорусі та Росії. У Затоці побудовані бази відпочинку на різний смак.

Починаючи з 2014 року в Затоці щорічно проводиться фестиваль Джаз-Коктебель, який приваблює велику кількість мандрівників.

kurortne_ukraine

Курортне

Курортне — село в Україні, в Білгород-Дністровському районі Одеської області.

Село Курортне розташоване в унікальній за красою місцевості на узбережжі Чорного моря і Шаболатського лиману на самому початку коси Будакська. Курорт знаходиться на пагорбі, з території якого відкривається чудова панорама Чорного моря і околиць.

Відстань до обласного центру Одеса – 80 км, до районного центру Білгород-Дністровський – 50 км.

lebedivka_ukraine

Лебедівка

Лебедівка — село в Україні, в Татарбунарському районі Одеської області.

Курорт, заснований німецькими колоністами, які оцінили природні ресурси, розташовані в одному місці: змішаний ліс, рідкісне явище для бесарабської частини Одеської області, що називається Буджак, Чорне море та жаркий подих степу.

sergiivka_ukraine

Сергіївка

Сергіївка — селище міського типу в Одеській області. На території Сергіївки розташований великий кліматичний курорт. Важливий лікувальний фактор — це вода Шаболатського лиману, яка з давніх-давен використовувалася в лікувальних цілях. Вода лиману є хлоридно-натріевомагнієвою водою і використовується для приготування різних мінеральних ванн.

Важливе значення для курорту Сергіївка мають великі запаси високоякісної лікувальної грязі мула.

За фізико-хімічними властивостями мулові лікувальні грязі Шаболатського лиману не тільки не поступаються, але і перевершують за багатьма показниками лікувальні грязі інших курортів.

vilkovo_ukraine

Вилкове

Вилкове — місто, розташоване в українській частині дельти Дунаю, на крайньому південному заході України, в Кілійському районі Одеської області. Це останній населений пункт на берегах Дунаю перед його впадінням в Чорне море.

У місті розташований Усть-Дунайський морський торговельний порт. Також тут діє пункт контролю на кордоні з Румунією Вилкове—Переправа.

izmail_ukraine

Ізмаїл

Курортне місто Ізмаїл розташований в одному з найкрасивіших районів Одеської області. Він розтягнувся вздовж лівого берега Дунаю до самої дельти і знаходиться всього в 80 км від Чорного моря.

Відстань до Одеси – 235 км, місто знаходиться на краю південно-західної частини області і вважається одним з найтепліших приморських курортів. Дістатися до Ізмаїла можна будь-яким видом наземного і річкового транспорту і на літаку.

kobleve_ukraine

Коблеве

Коблеве — невеличке село в Україні, в Березанському районі Миколаївської області. Навколо села ростуть виноградники виноробного заводу ПАТ «Коблево».

Курорт приваблює мандрівників пологими піщаними пляжами, цілющим повітрям і добре розвиненою інфраструктурою. В Коблеве можна відвідати: аква-парк, луна-парк, родео парк, дельфінарій і декілька нічних клубів.

rybakivka_ukraine

Рибаківка

Рибаківка — село в Україні, в Березанському районі Миколаївської області.

Розташовані тут курорти в екологічно чистій зоні на узбережжі Чорного моря поза великими населеними пунктами, далеко від будь-яких промислових об’єктів.

Відстань від найближчої залізничної станції м. Миколаєва в с.Рибаківка становить 90 кілометрів, від найближчої залізничної станції Одеса 80 кілометрів.

ochakiv_ukraine

Очаків

Очаків — місто Миколаївської області України за 59 км на південний захід від Миколаєва та за 35 км від автодороги Миколаїв—Одеса.

Піщані пляжі мають пологе дно і проходять вздовж усього узбережжя.

Очаків – кліматичний курорт з багатими ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей. Узбережжя моря в районі Очакова унікальне своїми природними об’єктами. Тут багато мальовничих обривів, піщані коси і мілководні затоки, в яких прекрасно прогрівається вода.