Українцям обіцяють “безвіз” в країни Латинської Америки

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прогнозує запровадження в найближчі роки безвізового режиму ще приблизно з 20 країнами Латинської Америки та Азії. Про це він сказав в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, повідомляє УНІАН.

rio1

“Буде безвіз. І Латинська Америка є, й Азія. Ми насправді роки за два вийдемо там у 20 (країн), 20+. Роки за два, оскільки там є такі технологічні питання – Латинська Америка і Азія”, – сказав Клімкін. За словами міністра, про безвіз слід домовлятися з тими країнами, з якими він потрібен насамперед українським громадянам.

“А безвіз нам з ким потрібен? Можемо, звичайно, зараз 30 безвізів з Африкою підписати. Ми маємо зробити те, що українцям потрібно, а не те, що ми можемо повісити і сказати: ось ще 5 країн”, – додав він. Міністр також наголосив, що вже запроваджений безвіз із Євросоюзом скасувати не можна. Крім того, за даними статистики, не так багато українців нелегально залишається в країнах ЄС після завершення 90-денного терміну для безвізових туристичних поїздок.За його словами, деякі країни Євросоюзу розглядають можливість приходу українців на їхні ринки праці, зокрема йдеться про Німеччину. В цьому контексті Клімкін нагадав, що в Польщі вже працюють 1,7 млн українців.