Туристичні місця, які варто відвідати шукачам пригод

reykjavik_iceland1

Рейк’явік в Ісландії

Рек’явік є столицею та найбільшим містом Ісландії. Він розташований у південно-західній частині Ісландії, на південному березі затоки Факса. Місто є серцем культурної, економічної та державної діяльності Ісландії, і є популярним туристичним центром. Це одне з найчистіших, найзеленіших та найбезпечніших міст світу.

chobe_botswana

Чобе в Ботсвані

Національний парк Чобе – перший національний парк Ботсвани, а також найбільш біологічно різноманітний. Розташований на півночі країни, це третій за величиною парк Ботсвани, після Центрального ігрового заповідника Калахарі та Національного парку Гемсбок, і є однією з найбільших концентрацій гри в усій Африці.

havana_cuba

Гавана на Кубі

Гавана – це столиця, найбільше місто, провінція, великий порт і провідний комерційний центр Куби. Сучасна Гавана може по суті бути описана як три міста в одному: Стара Гавана, Ведадо та нові приміські райони. Місто є центром кубинського уряду, а також будинком різних міністерств, штаб-квартир бізнесу та понад 90 дипломатичних представництв.

Місто відзначається своєю історією, культурою, архітектурою та пам’ятками. У травні 2015 року Гавана була обрана як одна з так званих New7Wonders Cities разом з Бейрутом, Дохам, Дурбаном, Куала-Лумпур, Ла-Пас і Віган.

sydney_australia

Сідней в Австралії

Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс і самим густонаселеним містом Австралії та Океанії. Сідней є одним з найдорожчих міст у світі, Mercer Survey Quality Survey за 2014 рік надав Сіднею десяте місце в світі з точки зору якості життя, що робить його одним з найбільш придатних для життя міст. Класифікується як “Альфа-Світ” за глобалізацією та дослідницькою мережею міст світу, що вказує на його вплив у регіоні та у всьому світі. Сідней має розвинену ринкову економіку з сильними сторонами у фінансуванні, виробництві та туризмі.

helsinki_finland

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Гельсінкі в Фінляндії

Гельсінкі є місцем розташування району Уусімаа на півдні Фінляндії, на березі Фінської затоки. Гельсінкі – третє за величиною місто в країнах Північної Європи, після Стокгольма та Осло. Гельсінкі є найважливішим політичним, освітнім, фінансовим, культурним та дослідницьким центром Фінляндії. Гельсінкі має один із найвищих міських стандартів життя у світі. У 2011 році британський журнал Monocle визначив Гельсінкі, що є найбільш живим у світі, у своєму індексі живих міст.

new_zealand

Нова Зеландія

Нова Зеландія – це острівна країна на південному заході Тихого океану. Країна географічно включає в себе два основні масиви – Північний острів (або Те Іка-а-Мауй) і Південний острів (або Те Вайпунаму) і близько 600 менших островів.

Упродовж тривалого періоду ізоляції Нова Зеландія розвинула чітке біорізноманіття тваринного, грибкового та рослинного життя. Різноманітний рельєф країни і її гострі гірські вершини, такі як Південні Альпи, викликаних тим, що Нова Зеландія розташована уздовж розлому двох тектонічних плит. Столиця Нової Зеландії – Веллінгтон, а її найпотужніше місто – Окленд.