Бюджетний відпочинок в Карпатах

Незважаючи на це, є багато варіантів відпочинку в Карпатах, де можна зекономити витрати на житло та їжу і при цьому не нудьгувати.

Найбільш оптимальним варіантом заощадити кошти на проживанні – це поселитися в приватному секторі або зняти недорогий номер у готелі.

Дешевше всього обійдеться вибір житла в приватному секторі Карпат. Ночівля тут буде коштувати набагато менше, ніж у готельному комплексі. Приватний сектор з його бюджетними цінами дає можливість зняти кімнату в Карпатах недорого, причому не тільки в міжсезоння. Це спокійний відпочинок і вартість проживання одного туриста в середньому складе 100-150 грн. Варто звернути увагу на те, що чим більше людей та тривалість відпочинку, тим дешевше обійдеться вартість житла. З власниками садиб завжди можна домовитися про більш вигідні умови.

Крім цього, проживання у приватному секторі Карпат дає додаткові переваги у вигляді знайомства з особливостями місцевої культури, з національною кухнею, включаючи домашнє харчування. Гостям запропонують скуштувати натуральне вино, молочні продукти, автентичні страви, фрукти й овочі прямо з городу. Тут завжди пропонують їжу з урахуванням побажань гостей. Великим плюсом відпочинку в приватному секторі є те, що не буде потреби прив’язуватись до суворого розпорядку сніданків, обідів та вечерь, як у готелі.

karpatyrest

Завжди можна домовитись про приготування їжі самостійно, що дозволить зменшити витрати за обслуговування, або у зручний для себе час.

Приємним бонусом проживання у приватному секторі може бути транспортний супровід, адже господар маєтку може бути і водієм, і гідом по місцевих визначних пам’ятках, що може коштувати дешевше, ніж індивідуальна екскурсія від туркомпаній. Альтернативою приватного сектору є можливість зняти недорогий номер у готелі, але знайти недорогий готель у Карпатах не так легко, хоча можливо.

Серед готелів завжди є бюджетні варіанти. Якщо планувати відпочинок у Карпатах недорого й активно, подорожуючи та займаючись спортом, а номер потрібен в основному для ночівлі, то найкращим вибором буде номер з мінімальним набором зручностей. Тоді проживання обійдеться набагато дешевше. Крім цього чим дальше готель знаходиться від обласного центру та популярних курортів, тим менше будуть коштувати витрати на проживання, харчування та послуги. Можливо, саме такий готель і потрібен для тихого сімейного відпочинку в Карпатах, подальше від автомобільного шуму та людей.

На популярних карпатських та закарпатських курортах вартість проживання в готелях досить висока, тому бажаючим заощадити, краще звернути увагу на готелі, розташовані в околицях курорту, обраного для поїздки.

У високий сезон, наприклад взимку під час новорічних свят, ціни на проживання в Карпатах зростають у два, три та навіть у чотири рази порівняно з іншими сезонами. Протягом останніх років туристи охоче їдуть відпочивати у Карпати влітку. Найнижчі ціни на оренду житла в Карпатах у період міжсезоння, тобто, весною і восени.

Цікаво та недорого можна відпочивати в Карпатах у наметах – далеко від населених пунктів або на території спеціально обладнаних кемпінгів. Відпочинок у наметах ідеальний варіант для бюджетного відпочинку. Такий відпочинок є справжнім релаксом для романтиків, втомлених від трудових буднів. У Карпатах надзвичайно багато привабливих місць, де можна зупинитися з наметом. Природа щедро обдарувала цей край красою: тут є і гори, і скелі, і печери, і водоспади, і озера, і ліси, і полонини. Під час мандрівки з наметом можна змінювати місця відпочинку, планувати різні маршрути, відпочивати так, як спаде на думку і при цьому нікому не заважаючи.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Крім цього, в Карпатах бюджетно можна відпочити скориставшись акційними пропозиціями різних готелів чи комплексів, але це вже питання фарту.