Туристичні напрямки, які активно розвиваються

Нижче подано кілька переможців цього рейтингу.

isigakijapan

Ішигаки в Японії

Ішигаки – японський острів на захід від Окінави, Хонто та другий за величиною острів групи островів Яейма. Місто функціонує як діловий та транспортний центр архіпелагу. Острів обслуговує Аеропорт Нью Ашігакі, проте найбільший аеропорт Яеймас. Більша частина острова та навколишні води, включаючи гору Омото і затоку Кабіра, захищені в рамках національного парку Іріомете-Ішигакі.

kapaahawaii

Капаа на Гавайських островах, США

Капаа розташований на самому північному з восьми островів Гаваї – Кауаї. Відомий як “Сад-Айленд”, тут є широкий спектр декорацій та визначних пам’яток, включаючи каньйон Ваймеа, скелі Напалі узбережжя, пляж Каппа, пляж Поіпу і прихована долина Калалау. Незважаючи на те, що маршрутні таксі доступні від аеропорту Ліху до курортів і житлових будинків, Гавайське бюро рекомендує відвідувачам орендувати автомобіль, щоб самостійно вивчати острів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

nairobikenya

Найробі в Кенії

Найробі є столицею і найбільшим містом Кенії. Місто найчастіше називають зеленим містом на Сонці. Найробі є визнаним центром для бізнесу та культури. Найробська біржа цінних паперів є однією з найбільших в Африці та другою старою валютою на континенті.

halifax

Галифакс в Новій Шотландії, Канада

Галіфакс, є столицею провінції Нова Шотландія, Канада. Туристична галузь в Галіфаксі демонструє культуру Нової Шотландії, декорацію та берегову лінію. У центрі Галіфаксу є кілька музеїв та художніх галерей.

Галіфакс має численні історичні пам’ятки, зокрема, Цитадель Пагорб (Форт Джордж). Набережна у центрі міста Галіфакс – популярна як серед туристів, так і серед місцевих жителів.

gdansk

Гданьск у Польші

Гданськ – столиця Поморського воєводства, головного морського порту Польщі та центру четвертого за величиною столичної області країни.

Місто розташоване на південному краю Гданської затоки (Балтійського моря), в агломерації з містом Гдиня, курортним містом Сопот та приморськими громадами, які разом утворюють столичний район.

У місті також розміщена святкова Домініканська ярмарка, яка сягає 1260 року і вважається однією з найбільших торгових та культурних подій в Європі.