Туреччина дешевшає до початку навчального року

Аналітики проаналізували середні і мінімальні ціни на тури в самому кінці серпня і назвали напрямки з найбільш помітним зниженням цін. Як відзначають фахівці, путівки на більшість популярних курортів в цей період дешевші, ніж в середині серпня. Причиною того – відтік сімейних туристів з дітьми, які поспішають повернутися додому до 1 вересня. Подешевшали тури також в Болгарію. Але варто звернути увагу на те, що мінімальна ціна на турецькі курорти не знизилась. Помітити падіння можна тільки при аналізі середніх цін. У число напрямків, які подешевшали входить також: Греція, Чорногорія, Кіпр, Хорватія, Італія, Туніс і Іспанія.

turkeyseasity

Про зниження цін на відпочинок в Туреччині заговорили ще в середині липня. Тоді в Асоціації професійних менеджерів готелів Туреччини заявили, що на піку літнього сезону заповнюваність готелів на анталійському узбережжі складе 70-90% в залежності від курорту. Неповне завантаження фахівці пояснили «нерозумним» підвищенням цін деякими готелями. У різних готелях дисконт склав від 10 до 15%. Туризм в Туреччині майже щороку збільшувався і є важливою частиною економіки. Турецьке міністерство культури і туризму в даний час просуває турецький туризм під назвою “Туреччина додому”.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У Туреччині є 17 об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, таких як “Історичні райони Стамбула”, “Скельні пам’ятки Каппадокії”, “Неолітичний пам’ятник Чаталхойюка”, “Хаттуса: столиця хеттів”, “Археологічний пам’ятник Трої”, “Пергамон та його багатошаровий культурний ландшафт”, “Ієраполіс – Памуккале” та “Гора Немрут” та 51 пам’ятка всесвітньої спадщини в попередньому списку, такі як археологічні пам’ятки або історичні міські центри Гебеклі Тепе, Гордіон, Ефес, Афродізія, Перга, Лікія, Сагалассос, Айзаной, Зейгма, Ані, Харран, Мардін, Конья і Аланія.