Топ-5 напрямків для святкування Різдва

malta_christmas

Різдвяна Мальта

Різдво – це свято, яке святкується на Мальті та Гозо, як за релігійним значенням, так і з його соціальним аспектом. Цей сезон найбільше святкується на Мальтійських островах, з активною участю великої кількості людей. Святкування супроводжується Різдвяними сценками, показом вертепів та інших заходів, які організовуються в кожній місцевості.

new_york_christmas

Різдво в Нью-Йорку США

Найпрекрасніший час року – це різдво в Нью-Йорку. В цей період кращі Нью-Йоркські визначні пам’ятки перетворюються на освітлені зимові чудеса, обставлені ялинками, вікнами відпочинку та різдвяними вогнями. Тут можна отримати максимальну віддачу від веселого сезону відвідування місць відпочинку. Також тут можна отримати багато чудових ідей для подарунків.

bath_christmas

Бат в Великобританії під час Різдвяних свят

Відвідування Бат на Різдво – це найкращий досвід. Тут знаходиться всесвітньо відомий різдвяний ринок Bath, який є блискучим центром. На ринку можна дізнатись про всі розваги, на які можна очікувати. Святкування тут буде цікавим і неочікуваним для туристів.

barcelona_christmas

Іспанська Барселона в період Різдва

Завжди цікаво отримати місцеву точку зору на звичаї та традиції цієї країни. Тут збереглось багато різдвяних традицій, характерних для Іспанії або каталонського регіону.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

У багатьох іспанських будинках народження Христа є однією з найважливіших прикрас у це свято. Це сцена з зображенням стабільності в Віфлеємі, де народився Ісус Хлопчик.

rovaniemi_christmas

Рованіємі в Фінляндії на Різдво

Рованіємі – столиця Лапландії і рідний дім Санта Клауса. Місто розташоване на Полярному колі і заслужено вважається одним з кращих центрів зимового відпочинку у Фінляндії.

Різдвяні приготування у Фінляндії починаються з того, що на думку мешканців є найголовнішим. Святкування в сімейному колі є основою, проте гостей чекає така різноманітність пропонованих програм, що єдиною проблемою залишиться тільки знайти час відвідати все це.

Крім того, святкування Різдва додасть особливого настрою і бажання відвідати нові не менш цікаві місця.