ТОП 5 країн, де найбільше відпочивають українці

Відносно дешевий сервіс для українських туристів пропонують сусідні держави. Саме туди і мандрували українці минулого року найчастіше. Завдяки безвізовому режиму з ЄС українці відкривали для себе східну Європу увесь 2018.

lublin

“Статистика свідчить, що в 2018-ому передові позиції щодо поїздок наших громадян, як і торік, посідають такі країни, як Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Білорусь, Словаччина, Єгипет (збільшення на 350 тис. осіб) і Туреччина”, – мовиться в повідомленні. Водночас, за даними ДПСУ, спостерігається попит і збільшення кількості поїздок до Німеччини, Італії, Іспанії, Греції, Данії, Австрії, Кіпру, Латвії, Болгарії, Чехії, Естонії та Швейцарії. Мандрівки до США та Ізраїлю залишаються на рівні минулого року.

Голова ДПСУ Петро Цигикал нещодавно повідомив про стале зростання обсягів пропускних операцій – у середньому на 4%. При цьому 71% осіб становлять громадяни України (66,4 млн), іноземці – 29%. Очільник прикордонного відомства також розповів, що кількість українських туристів порівняно з минулим роком збільшилася на 6%. “Зокрема, фіксується збільшення кількості поїздок громадян України через кордон зі Словаччиною (на 22%) та Румунією (на 17%), а також повітряним сполученням (загалом 10,7 мільйона осіб, попит на авіаподорожі збільшився на 29%)”, – йдеться у повідомленні.